2733
2734
عنوان

باردارا بیاین طول سرویکستون چند بودد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 34 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی به سونوگرافی بگم من وازینال نمیخوام قبول میکنه لعنتی استرس دارم 

اره بگو

من اصلا واژینال دکترم نگفت حتی

بیخودی خودتو به درد سر ننداز خدای نکرده لکه بینی یا خونریزی نکنی

مامی بهار و بهراد  
شما ۳۶ میلی هستی خوبه دیگه.فقط تو بارداری پله نرو.کار سنگین نکن.بیشتر استراحت کن

کار خونه که نمیشه نکرد 

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
دهانه رحم ميشه

اوهم مرسی

شاید علت ناباروریمم همینه😢😬

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
اره بگو  من اصلا واژینال دکترم نگفت حتی بیخودی خودتو به درد سر ننداز خدای نکرده لکه بینی یا خ ...

نه لکه بینی ندارم خداروشکر  فقط گاهی واژنم تیز میکشه نمیزارم ممنون از راهنماییتون

کار خونه که نمیشه نکرد 

الان شما خوبی.منظورم اینه که برای اینکه طول سرویکس تو بارداری کم نشه کار سنگین نباید انجام داد.کارهای عادی در حدی که فشار نیاد بهتون‌مشکلی نداره.بین کارها استراحت کنید

من دیروز رفتم انومالی  سونو روشکم زده ۳۶ نرمال

سلام شمایی منم خداروشکر جواب سلفریم اومد سالمه پسمل گلم انشاالله همشون عاقبت بخیر بشن 

منم نمیزارم وازینال بکنن اصلا استرس میگیرم

الان شما خوبی.منظورم اینه که برای اینکه طول سرویکس تو بارداری کم نشه کار سنگین نباید انجام داد.کارها ...

نه خداروسکر شوهرم همکاری داره ممنون عزیز از راهنماییت

2706