2733
2739

من با همسر اولم بشدت اختلاف سنی داشتم ....ولی توقعاتی ک ازش داشتم اصلا درست از اب در نیومد

بجای حامی بودن زیرپامو خالی کرد!

بجای محبت کردن...محبت میخاست!

یا خیلی بچه ننه و خانواده دوست بود اون ۳۲ بود من ۱۸ سالم!نتونستم تحملش کنم و جدا شدیم!

و جالب اینجاس اختلاف سنی زیر ۱۰ سال و اصلا نمیتونم هضم کنم

حس میکنم ی عقده تو وجودمه ک مردی ک باید زنش بشم مثل پدرم باشه مثلا ک من ۲۰ سالمه اون ۳۲ سالش باشه یا بیشتر

خیلی حس ارامش و عشق و امنیت بهم میده!

چون پدرم و اصلا ندیدم اصلا محبت مرد ندیدم!مرد نداریم تو خونمون!

⁦☹️⁩شما چجوری این حسا رو از یه مرد همسن خودتون یا ۲ یا ۳ سال اختلاف سنی میگیرید!؟

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

من 5سال از شوهرم بزرگترم. مشکلی هم نداریم خداروشکر.4ساله ازدواج کردیم😊

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم همسر اولت ربطی به سن نداره خودش مشکل داشت

شما اگر واقعا حس میکنی اونجوری خوش بخت تری مشکلی نداره 

ولی خوب فکر کن بعدا خودت پشیمون نشی چون قطعا مردی که ۱۲ ۱۳ سال بزرگتره خیلی بزرگتر فکر میکنه و از شما هم توقع داره بزرگ فکر کنی

اگر میتونی بسم الله

لایک نکنید لطفا❤
2738
من 5سال از شوهرم بزرگترم. مشکلی هم نداریم خداروشکر.4ساله ازدواج کردیم😊

پسردایی منو خانومشم 6 سال اختلاف دارن خانومش بزرگ تره به نظر زندگیشونم خوبه خدا رو شکر

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...

من و شوهرم هم سن هستیم خداروشکر راضیم عزیزم خیلی به اختلاف سنی ربطی نداره طرف مقابل باید آدم باشه

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

همسرم ۳ سال بزرگتره. مثل همه اختلاف نظر واختلاف سلیقه داریم ولی همو درک میکنیم حسامون شبیه همه.

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

من یکسال تفاوت واقعا هم راضیم

مث دو تا دوستیم

البته من توو سن پایین ازدواج نکردم و منطقی بود و هس توقعاتم. خدارشکر همچی خوبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706