2737
2739
عنوان

پسرم به شامپو حساسیت داره. چ کنم

426 بازدید | 3 پست

سلام پسرم 6 ماهشه. از بدو تولد شامپو سر و بدن فیروز استفاده میکردم براش. ولی پوستش حساسیت نشون میداد. جدیدا فهمیدم ک حساسیتش از شامپو هست. میشه لطفا یه شامپوی خوب بهم معرفی کنید؟

ایروکس بگیربه داروخانه هم بگوراهنمتیی میکنن شایدم خوب نمیشوری دخورمنم خیلی جیغ میکشه ولی سعی میکنیم تمینزشه شامپوازبدنش بدنشومیتونی‌باصابون بچه هم بشوری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایروکس بگیربه داروخانه هم بگوراهنمتیی میکنن شایدم خوب نمیشوری دخورمنم خیلی جیغ میکشه ولی سعی میکنیم ...

نه اتفاقا پسرم تو حمام اصلا اذیت نمیکنه خوب میشورم صورتش رو. مرسی بابت راهنماییتون عزیزم

2728