2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگم میترسم بترکم😐

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738

میخواد از سرکاربیاد میرید یکی از لباساشو میپوشین جلو در وایمیسین از در که اومد تو موهاتونو از این ور میدین محکم اون ور بعدم ادامستونو تف میکنین زمین با عشوه میگین عشقم بعد لبتونو گاز بگیرین بعد ادامه بدین امشب باس کارگر من باشی باهم بریم خونه رو تمیز کنیم سطل تاید جلو دره وردار بریم کف اسپزخونه رو بسابی

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من والا شلخته شدم بعد از زایمانم دیگه لباس زیر ست نمیپوشم موهام هاشوری ولی نمیدونم چرا بهتر از قبل شده بیشتر طرفم میاد 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706