2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فقط میگم مرد بد باید هرچ زودتر ازش جداشد باید خودتو ازش بگیری

دقیقا ولی متاسفانه با این قانونای داد گاه حق طلاق به زن نیست باید کلی بد بختی بکشیم 

😍ته نیا ئسته ری گه شی ژیانم توی 🌸 خودای گیان 🌸
من جدا شدم خیلی بد بود خدا برای هیچکسی نخواد  با اینکه مهریم بخشیدم پنج شش ماه طول کشید چون طل ...

ای وای نگو تو هیچی نگرفتی شیش ماه من شیش ماهه تنهام گذاشته خونه ی بابامم اونم میگه طلاقت نمیدم ولی دیگه میخواهم از بهار کلا شکایتو اینارو شروع کنم 

من جدا شدم خیلی بد بود خدا برای هیچکسی نخواد  با اینکه مهریم بخشیدم پنج شش ماه طول کشید چون طل ...

چن ماهه طلاق گرفتی؟الا شرایط روحیت خوبه ؟

ای وای نگو تو هیچی نگرفتی شیش ماه من شیش ماهه تنهام گذاشته خونه ی بابامم اونم میگه طلاقت نمیدم ولی د ...

من از وقتی اومدم خونه بابام درخواست طلاق دادم گفتم مهریم میبخشم تا طلاق بده نداد طول کشید دیکه بعدش راضی شد 

منکه با بخشیدن مهریه حق طلاق گرفتم خونواده هم خبر ندارن اما اصلا نمیدونم چرا اینکارو کردم وقتی نمیخوام ازش استفاده کنم البته اون موقعه خیلی مشکل داشتیم اما الان میگم طلاق بگیرم چی بشه نه خونواده ی نه دوست مورد اعتمادی کسی ندارم همینجا میمونم شوهرمم دوستم داره بقول خودش کسی جز اون تحملم نمیکنه🤣🤣🤣🤣🤣

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
هفت ماه ثابت نیست بعضی وقتا خوبم بعضی وقتا عصبی

درکت میکنم من هنوز طلاق نگرفته کلا اون ادم شوخ طبع ثابق نیستم 

ولی واسه من که عاشقشم واقعا طلاق بگیرم کمرم میشکنه فقط خودمو اماده کردم که اون روز برسه حالم بد نشه  ولی یاد گرفتم بعضی ادما فقط حق دارن تو قلبم بمونن نه تو زندگیم 

درکت میکنم من هنوز طلاق نگرفته کلا اون ادم شوخ طبع ثابق نیستم  ولی واسه من که عاشقشم واقعا طلا ...

عزیزم منم دوسش داشتم با اینکه پسر خوبی نبود خیلی اذیت شدم فقط گذر زمان حلال این مشکله 

من که بعضی وقتا دیوونه میشم 

اصلا از خودم بدم اومده  اینطوری خونوادم هم اذیت میشن بداخلاقم و عصبی 

تازه خواستگارم دارم با اونام بداخلاقم 

عزیزم منم دوسش داشتم با اینکه پسر خوبی نبود خیلی اذیت شدم فقط گذر زمان حلال این مشکله  من که ب ...

واقعا خیلی سخته منم میدونم زمان بگذره بهتر میشم وله یه چیز کوچولوی داغونم میکنه ای کاش مثل تو این فیلما وقتی ناراحتی بری یه جا که هیچکی نباشه تا یه مدت باخودت تنها بشی خودتو خالی کنی  ولی من الا تو زندونم 

واقعا خیلی سخته منم میدونم زمان بگذره بهتر میشم وله یه چیز کوچولوی داغونم میکنه ای کاش مثل تو این فی ...

عزیزم حسات شبیه منه کلا کسی که میخواد طلاق بگیره این حس داره خودت بسپار به خدا