2733
2734

تو یک ماه ونیم ,خیلی خوشحالم 

اومدم خوشحالیمو شریک بشم باشما 

ازسایز 54اومدم 48 بخدا

رفتم مانتو بخرم انقدر ذوق کردم 

چون احساس دین دارم به این خانومی که کمکم کرد لینک کانالشو اینجا میذارم 

@salamatibaceto

بجون بچه هام تبلیغشو نمیکنم اصلا خودش نمیدونه

,از تو دیوار پیداش کردم ولی فکرشو نمیکردم جواب بگیرم 

انشالله هرجا هستی خدا خیرش بده

همه ی آدما خوب و بد رو بلدن..دین الان شده ابزار کار راه انداز....شما هر کاری میدونید خوبه انجام بدید        من مطمئنم همه میدونن چی خوبه چی بده...همون دینه کسگم...                                                          اگه قابل میدونید برای آرامش زندگیم و خونه دار شدنمون دعا کنید....ممنون

همسر منم‌ تو یه ماه ۱۱ کیلو کم کرد

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا چجوری میتونید من یسال میخام ۴کیلو کم کنم موفق نمیشم

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2740
چجوری

خیلی راحت

همه ی آدما خوب و بد رو بلدن..دین الان شده ابزار کار راه انداز....شما هر کاری میدونید خوبه انجام بدید        من مطمئنم همه میدونن چی خوبه چی بده...همون دینه کسگم...                                                          اگه قابل میدونید برای آرامش زندگیم و خونه دار شدنمون دعا کنید....ممنون
چجوری

ورزش صبح‌ زود میرفت‌ پیاده‌ روی . کوه هم چند باری‌ رفت‌ 

رژیم غذایی‌ هم  داشت برنج‌ و چربی جات‌ رو خیییلی کم کرد

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
همسر منم‌ تو یه ماه ۱۱ کیلو کم کرد

چطوری میشه بگی؟؟میگن اونایی که تویه ماه مثلا ده کیلو پونزده کیلوکم میکنن فقط آب بدنشون کم میشه ولی لاغرنمیشن شوهرت الان میفهمی لاغرشده ظاهری منظورمه؟؟

بارژیم دکتریایانه سرخود؟ اخه میگن بده تدیماه اینقدرکم بشه چجوریه ؟مشکلی پیداتکرد؟

نه رژیم هالیوودیه 

خیلی جالبه 

بدون ضرر هست وبیشتر پوستو سرحال میکنه 

برید توکانالش توضیح داده من نمیتونم مثل خودش بگم

بارژیم دکتریایانه سرخود؟ اخه میگن بده تدیماه اینقدرکم بشه چجوریه ؟مشکلی پیداتکرد؟

نه خودش کم کرد البته آخرای‌ کاهش وزنش‌ لوزش‌ رو هم عمل کرده بود غذا هم ۱۰ روز فقط مایعات‌ و سوپ و فرنی‌ و شعله‌ زرد‌ خورد 

ولی پیاده‌ روی خیییلی کرد

چطوری میشه بگی؟؟میگن اونایی که تویه ماه مثلا ده کیلو پونزده کیلوکم میکنن فقط آب بدنشون کم میشه ولی ل ...

آب بدن نهایت 3-4کیلوعه

2706