2737
2734
عنوان

طلاق دخترخالم بخاطر یه...

| مشاهده متن کامل بحث + 240037 بازدید | 711 پست
تقریبا دوسال پیش دخترخالم اومد خونمون و گفت ک این سیمکارتو پشت گوشی شوهرم پیدا کردم بیا تلگرامش رو ن ...

خب

خداجونم خدای قشنگ و مهربونم بزار بپرم تو بغلت ... لپتو ببوسم... چرا تو انقدر خوب و مهربونی... مرسی که هوای ما آدم بدا رو هم داری... تورو نداشتیم چیکار میکردیم... انقده قربون صدقت میرم...انقدر شکرت رو به جا میارم به فرشته هات بگی این دختر سیریشه هر چی میخواد بدین دست از سر ما برداره... ما کوچکتیم دوست داریم عاشقتم خدا جونم خیلی خیلی دوست دارم بوس بوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تقریبا دوسال پیش دخترخالم اومد خونمون و گفت ک این سیمکارتو پشت گوشی شوهرم پیدا کردم بیا تلگرامش رو ن ...

میگی یا برم بخوابم دخترم؟

خداجونم خدای قشنگ و مهربونم بزار بپرم تو بغلت ... لپتو ببوسم... چرا تو انقدر خوب و مهربونی... مرسی که هوای ما آدم بدا رو هم داری... تورو نداشتیم چیکار میکردیم... انقده قربون صدقت میرم...انقدر شکرت رو به جا میارم به فرشته هات بگی این دختر سیریشه هر چی میخواد بدین دست از سر ما برداره... ما کوچکتیم دوست داریم عاشقتم خدا جونم خیلی خیلی دوست دارم بوس بوس
2740

تلگرامشو نصب کرد واااای چشمتون روز بد نبینه از این همه شماره ی جور وا جور میومد بالا ک یکیشون دخترخاله شوهرش بود

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
دوستان خواهش میکنم برای این تایپیکم گزارش بزنید،براتون صلوات میفرستم.🙏🏻 https://www.ninisite.co ...

چرا از رو نمیرین شما ها نی نی یار چن بار گفت وسط تاپیک یکی دیگه از اینکارا نکنین

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
2706