2737
2734
عنوان

طلاق دخترخالم بخاطر یه...

| مشاهده متن کامل بحث + 240020 بازدید | 711 پست
کاش شوهر خودم خیانت میکرد ولی زنداداشم نه. من نمیخام بگم خیانت مرد عادیه اصلا اینطور نیس. چند روز ...

نه والا خیانت خیانته زن و مرد هم نداره هر دو کثسفن و هر دو به یک اندازه زخم میزنن آسیب میزنن ودرد داره

خودش از خداش بوده دخترش با همچین مردی ازدواج کنه از همون اولم در جریان رابطشون بوده متاسفانه ...

سنشون چند شوهره ودهتر خالتو اون زنش؟بجه های اون زنش چند سالن؟

اخرش اون زیباعه که به بهونه درس میومد چیکاره شد درسشو تا کجا ادانه داد؟اگه پشیمونم باشه که به رونمیاره بعد دوتا بچه.مرده استاد چی بود؟الان وضعش خوبه؟؟؟

ولی به نظرم دختر خالت خوشبخت شده.تمام خوشبختی هر زنو مردی اینه که ثمره زندگیش موفق بشه.ان شاء الله که دختر بعدش کارش خوب بگیره وتمام غصه های مادرشو جبران کنه.خوبه دخترش قدر مادرشو میدونه.بعد اینکه پزشکی قبول شد خوایت دخترشو ببینه مرده؟؟هه حتما خواسه برا ایندش دخترش هواشو داشته باشه.اون زنه دختر خالتوبیکار کرد یا تونست بره سرکار؟؟خوب همکاراش که کور نبود چون باننه زیبا همه همکار بودن میدیدن که دختر خالت همچین زشتم نیست اونم برای توجیه خودشون چرت میگه.مطمئنن همکارای دیگه هم به ننه زیبا دید خوبی نداستن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكى از دختراش ازدواج كرده يكيشون دانشجو تهرانه و اجاره كرده تهران زندگى ميكنه اصن گوشش بدهكار نيس ...

شوهر خالت زر مفت میزنه ببخشیدا.اگه بخواد میتونه حداقل باهاش مثل خالت برخورد کنه نکه کل اختیارا روبده اون.بعدشم مگه کسی مجبورش کرده بود که همه روبزنه به اسم خالت،میخواست نزنه؟؟؟

این خیلی بی انصافیه که بعد این همه سال زندگی بجا خالت رفته اموالو زده به نام یکی از راه رسیده که تازه اونم باز مثل خالت دختر زاییده براش.سزاوار بود بده به خالت یاحداقل به اونم نه نصف دقیقشو بنام دخترای خالت کنه نکه همره بده به یه دزد تازه نفس.

تازه غلط کرده خودشو ننش براچی اومده پیش خالت؟

هاااان حالا فهمیدم به خالت خیلی مراقب باسه ببین کی دارم بهت میگم،بگو این همه کتک که داره میخوره تقشه زنه وننشو شوهر خالته میخواد همون خونم بگیره.دختره پررو اومده میخواد کامل صاحاب بشه.ای بزنه وسرشوهر خالتم گول بماله.این دختره دزده

نه بابا پسره به هیچ صراطی مستقیم نیست،مامان و ابجیشو میشناسیم اصلا نمیگن از این حرفا،خودشون با هم لج ...

مامنو ابجیش شاید ظاهر دارن.پسره وزنش مگه چند سالن؟؟شایدم دوست دختره چیز خورش کرده.حتما اینجوره.بگید برن سرکتاب برا پسره باز کنن اگه جادو کرده باشن باطلش کنن.زنو بچش،گناه دارن

2731
شوهر خالت زر مفت میزنه ببخشیدا.اگه بخواد میتونه حداقل باهاش مثل خالت برخورد کنه نکه کل اختیارا روبده ...

دقيقا همينه 

ميخان كارى كنن خالم بره از اين زندگى تا كل شوهره رو تصاحب كنن

ولى حيف ك خالم برا خودش ارزش قايل نيس

و ميمونه و تحقير ميشه 

مثثلا شوهرش ميشنيه بش ميگه اره زن جديدم خيلي خوشگله و خوبه و خاله منم ميشينه گوش ميگيره

والا من خودم شوهرم بم خيانت كرد ازش جدا شدم راحت شدم رف

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
سنشون چند شوهره ودهتر خالتو اون زنش؟بجه های اون زنش چند سالن؟ اخرش اون زیباعه که به بهونه درس میومد ...

دختر خالم الان 50 و دوسه سالشه

خانم جدید نمیدونم شاید چهل و دو سه سالش باشه ولی از شوهر قبلی دختر خالم کوچیکتره

اون زنشم فقط یک دختر داشت که الان با پدرش و نامادری زندگی میکنه اینجوری که شنیدم نامادریم از وقتی خودش بچه دار شده خیلی باهاش بده ابتدایی میریه نهایتش هشت نه سالش باشه چون شیرخوار بوده مادرش جاش گذاشته

کارشناسی گرفت

ظاهرا زندگیشون خوبه وضع مالیشم خوبه ثروتمند نیست ولی خونه و ماشین و حقوق خوب داره در کل داره خیلی خوب زندگی میکنه

آره بعد قبولی دخترش خیلی ها رو واسطه کرد حتی پدر منو که دخترش رو ببینه و برا ثبت نام ببردش ولی اول دختر خالم قبول نکرد بعد بابام و اینا صحبت کردن دختر خالم گفت بچم گناه داره نکنه بخواد با پدرش باشه ولی دخترش قبول نکر و گفت اگه مردم حق نداره بیاد سر قبرم من پدر ندارم پدر من همون زنیه که شبهایی که من درس میخوندم کنارم چرت میزد تا من خوابم نبره خودش آرزوی لباس نو به تنش بود ولی بهترینها رو برا من میخرید در کل دیگه قبول نکرد پدرش رو ببینه

دختر خالم کارمند رسمیه و چیزی به بازنشستگیش نمانده

خدایا به خاطر تمام داده هات شکر