2737
2734
عنوان

دعای رزق و روزی

254 بازدید | 11 پست

سلام ی ذکر یادعای رزقی ک ازش نتیجه گرفتین میشه بگید......خیلی وضعمون خرابه...شوهرم خیلی زحمت میکشه ولی فک کن هیچی همه اش الکی..البته خدا اول سلامتی بده ولی ی رزق پربرکت هم کنارش بده ممنونش میشم

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دعا براى توسعه در رزق

در روایات آمده است کسانى که در خانه بنشینند و دعا براى فزونى روزى کنند، هرگز دعاى آنها مستجاب نمى شود و به آنها گفته مى شود چرا تلاش نمى کنید(۱)، ولى اگر همراه تلاشِ براى معاش، این دعاها را بخوانند و از لطف خدا استمداد کنند، بسیار مؤثّر است:(وسائل الشیعه، جلد ۴، صفحه ۱۱۵۹، حدیث ۳.)

معاویه بن عمّار مى گوید: از امام صادق(علیه السلام) خواستم که دعایى براى جلب رزق و روزى، به من بیاموزد. آن حضرت این دعا را به من آموخت و من چیزى را براى زیاد شدن روزى بهتر از این دعا ندیدم. به من فرمود، بگو:

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیِّبِ، رِزْقاً واسِعاً حَلالاً

خدایا روزیم گردان از فضل وسیع و حلال و پاکیزه ات روزى وسیع حلال

طَیِّباً،بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَهِ،صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً،مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ

پاکیزه اى که رساننده دنیا و آخرت باشد ریزان ریزان گوارا دلچسب بدون رنج و بدون منّت از

اَحَد مِنْ خَلْقِکَ، اِلاَّ سَعَهً مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ، فَاِنَّکَ قُلْتَ: وَاسْئَلُوا اللهَ مِنْ

هیچ یک از خلق خود جز فراخى از فضل وسیعت زیرا تو گفتى خدا را از فضلش

فَضْلِهِ.فَمِنْ فَضْلِکَ اَسْئَلُ،وَمِنْ عَطِیَّتِکَ اَسْئَلُ، وَمِنْ یَدِکَ الْمَلاَْى اَسْئَلُ.(۱)

درخواست کنید پس من از فضل تو درخواست کنم و از عطایت درخواست کنم و از دست پُرت خواستارم.

1. کافى، جلد ۲، صفحه ۵۵۰، حدیث ۱.
2738
یادمه شنیدم  قبلا اگر جایی گیر کردین یکی نماز اول وقت دوم استغفار خیلی زیاد  انجام بدین&nb ...

آره متاسفانه من خیلی در نماز کاهلی میکنم

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیِّبِ، 

رِزْقاً واسِعاً حَلالاً طَیِّباً بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَهِ

صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً

مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ اَحَد مِنْ خَلْقِکَ

اِلاَّ سَعَهً مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ 

فَاِنَّکَ قُلْتَ: وَاسْئَلُوا اللهَ مِن فَضْلِهِ.فَمِنْ فَضْلِکَ اَسْئَلُ،وَمِنْ عَطِیَّتِکَ اَسْئَلُ، وَمِنْ یَدِکَ الْمَلاَْى اَسْئَلُ