2737
2734
عنوان

بیاید ایده برای ست لباس

1321 بازدید | 60 پست

سلام بچه ها بیاید الان که نزدیک عیده به همدیگه ایده بدیم که چی رو با چی و چه رنگی رو با چه رنگی ست کنیم

شما هم اگه ایده ای دارید پیشنهاد بدید و عکس بفرستید

ایده برای ست مادر و دختر ، مادر و پسر ، زن و شوهر و غیره

اگه از تیپ خودتون هم عکس بدید عالیه

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آقا واسه من جای سواله اصن مگه عید هوا مناسب مانتو پوشیده؟ چرا همه در تکاپوی خرید مانتو هستن نصف تاپیکا شده مانتو بابا به خدا سررررده

مگر اینکه جنوب باشن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
به نظرتون با شلوار لی رنگ آبی تیره وشال طوسی چجور کیف وکفشی بخرم؟

مشکی. با طوسی یا آبی تیره سورمه ای

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
عکس داری؟

ن متاسفانه اما مانتو لیمویی خیلی ملایم و خوشگل خریدم با روسری طوسی و کوله پشتی و کتونی طوسی اما چون شلوار طوسی بدم میاد لی تیره خریدم از این گنیا و زیر مانتومم ی تیشرت طوسی میپوشم ک عکس بره ناقلا روشع

خیلی جیگره

😂😍

تیکر کنکورمه دعا کنید برام😍💪
آقا واسه من جای سواله اصن مگه عید هوا مناسب مانتو پوشیده؟ چرا همه در تکاپوی خرید مانتو هستن نصف تاپی ...

من که هرسال مانتو گرفتم سردمم نشده😁

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی♻️