2733
2739
عنوان

بیاین خوبی های همسرامونو بگیم!😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه خودش راهشو پیش میگیره 😂😂😂😂😂😂

چرا ناراحتی

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
2728
چرا ناراحتی

نه ولی دیگه نا ندارم از...... خیلی تبعش گرمه به قول مادرش اتیشه اتیش😁

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2738

خب چرا کاری نمیکنی ک یا خودت طبعت گرم بشه یا همسرت متعادل؟

میتونی ب تعادل برسونی!ب راحتی فقط با مصرف خوراکی هایی ک نیازهاینطوری نه خودت خسته میشی نه همسرت دلخور!دستشو پس نزن گناه داره دست خودش ک نیست نیازشه بعدشم با دست پس زدن شماهم چیزی درست نمیشه فقط رابطتون سرد میشه و دلگیر میشه

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

من و همسرم هم توازن نداشتیم 

ایشون متعادل بودن و من تقریبا خیلی گرم!

ا بهشون خوراکی هایی دادم ک طبعشون گرم بشه طوریکه الان مثل خودمه😏😉😂

من و همسرم هم توازن نداشتیم  ایشون متعادل بودن و من تقریبا خیلی گرم! ا بهشون خوراکی هایی دادم ...

👍😊

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706