2733
2739
عنوان

طول سرویکس

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 31 پست
یعنی با این حساب سرکلاژ بشه ادم خطرش کمتره درسته ؟

سرکلاژم 50 پنجاه است ممکنه یهویی رحم قیفی بشه سرکلاز ول کنه ولی از بی سرکلاژی بهتره ولی بازم باید استراحت زیاد باشه 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
عزیزم زیر ۳۰ سرکلاژ لازمه..انشالله که نی نیات سالمن..سرکلاژم دکترت با توجه به چند قلوییت تشخیص میده. ...

گلم من سه روز پیش 12هفته و3روزم بود که رفتم سونو گفت طول رحمت 30میلیمتره.3قولو ام داشتم که دیروز رفتم بیمارستان ویکیشو حذف قل کردم.به نظرت پس برای دوتا 30میلیمترخوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش خدا بهت داده خودش مواظبتونه.ان شالله با استراحت هیچ مشکلی پیش نمیاد.استرس برات خوب ...

خیلی خیلی ب سختی خدا بهم معجزشو داد 

و ازش با التملس میخوام هدیه هاش برام نگه داره 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
سرکلاژم 50 پنجاه است ممکنه یهویی رحم قیفی بشه سرکلاز ول کنه ولی از بی سرکلاژی بهتره ولی بازم باید اس ...

هزینه اش نمیدونید چقدره ؟

ممنون گلم😘😘

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731
بعد از سرکلاژ هم استراحت کن نی نیا از همه چی مهم ترن.به کارای خونه و‌.. هییییچ کاری نداشته باش فقططط ...

چشم عزیزم.خداکنه نیاز به سرکلاژ نباشه میترسم پشت سر حذف قل خطرداشته باشه

من یه قلو با 30 به بدبختی کشوندم لب مرزه دیگه باید تقریبا استراحت مطلق بشیرو سک س تعطیلرپله تعطیل دو ...

وای پس من حتما باید سرکلاژ بشم؟اخ خدا ازاول بارداریم سختی کشیدم.اول که گفتن 3قولویه خطرداره باید یکیشو حذف کنی تاکِی استرس و گریه وناراحتی داشتم هم دلم نمیومد هم استرس داشتم دوتای دیگه اسیب نبینن چون احتمالش کمه اما هست.ازاولم لکه بینی داشتم واستراحت مطلق.نزدیکی ممنوع.صبح تاشب توخونه.خلاصه دیروز رفتم حذف قل کردم باز باید صبرکنم تا یک هفته دیگه ببینم بقیه سالمن یانه.باز الان استرس سرکلاژ بشم یانه وخطرداره یانه.کلا روی ارامش ندیدم تواین 3ماه

عزیزدلم منم ۳ تا انتقال دادن  خدا صلاح دید و دوقلو باردارم  اگه ۳ تا میشد خیلی سختم میشد ...

روزی هزاربار خداروشکرکن که 3تانشد.وگرنه باید مثل من سختی میکشیدی.سختی روحی.ازطرفی ناراحتی برای حذف قلت ازطرفی نگران که برای دوتای دیگه اتفاقی نیفته.الان من هفته دیگه باید برم سونو ببینم بقیه سالمن یانه.دعاکن برام سالم باشن.باز الان نگران طول رحمم هستم.منم لکه بینی داشتم مثل شما.ازمنم 3تا گذاشت که هر3تاگرفت

وای پس من حتما باید سرکلاژ بشم؟اخ خدا ازاول بارداریم سختی کشیدم.اول که گفتن 3قولویه خطرداره باید یکی ...

شما کع ای وی اف بودی من که خودم باردار شدم اونم ناخواسته هر روز یه فیلمی داشتم از بس از ماه 4 هر هفته امپول زده بودم باس ن م ده جا نداشت همش کبود بود کلا استرس تو بارداری طبیعیه فقط استراحتت رو زیاد کن 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2738
شما کع ای وی اف بودی من که خودم باردار شدم اونم ناخواسته هر روز یه فیلمی داشتم از بس از ماه 4 هر هفت ...

عزیزم منم از اول بارداریم تا همین چندروز پیش امپول میزدم هرروز.یعنی 3ماه هرروز امپول

روزی هزاربار خداروشکرکن که 3تانشد.وگرنه باید مثل من سختی میکشیدی.سختی روحی.ازطرفی ناراحتی برای حذف ق ...

عزیزدلم نگران نباش 

دوستم همیشه موقع نگرانی هام بهم میگه 

گر نگهدار من ان است ک میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

توکل کن به خود خدا فقط 

انشاءالله صحیح و سالم بغل میگیریشون

سلام کمه باید سرکلاژ شی من با یه قل و طول 32 سرکلاژ شدم

وای خدا به نظرت خطرنداره بعد حذف قل؟ من هفته 13هستم.تا یک هفته باید صبرکنم واستراحت مطلق کنم بعد برم سونو ببینم بقیه سالمن یانه. شنیدم تا هفته 14سرکلاژ میکنن.خطرداره سرکلاژ؟

وای خدا به نظرت خطرنداره بعد حذف قل؟ من هفته 13هستم.تا یک هفته باید صبرکنم واستراحت مطلق کنم بعد برم ...

من تو هفته 19سرکلاژ شدم بعد انومالی.اصلاااا استرس نداشته باش سرکلاژ فقط اسمش وحشتناکه منم کلی استرس داشتم ولی عملش راحت بود یه بیهوشی یک ساعته بعد چند ساعتم اومدم خونه یه هفته تقریبا مطلق استراحت کردم فقط برا دسشویی بلند میشدم بعدشم نسبی الان 2ماهه سرکلاژ کردم خداروشکر خوب بوده.ادم سرکلاژ کنه خیالش خیلی راحت تره چون یوقت خدای نکرده تو ماه های بعدی بچه سنگین میشه طول سرویکس کوتاه ترم میشه

من تو هفته 19سرکلاژ شدم بعد انومالی.اصلاااا استرس نداشته باش سرکلاژ فقط اسمش وحشتناکه منم کلی استرس ...

خداکنه عزیزم.به خدا اینقد سختی کشیدم ازاول.از لکه بینی وحذف قل گرفته تا..الانم این موضوع.بیهوشی بدنیست برای بچه؟ به احتمال زیاد منم سرکلاژ لازمم 

2706