2703
2553
عنوان

طول سرویکس

632 بازدید | 31 پست

سلام خانوما.من هفته 12 وسه روز بودم سونو ان تیم طول دهانه رحمم 30میلیمتربود.3قولو بودم دیروز یکی ازقل هامو حذف کردم.تازه هفته دیگه باید برم ببینم دوتای دیگه سالم باشن ایشالا.حالا به نظرتون برای دو ت3قل 30میلیمترخوبه یا بد؟نمیدونم باید چندباشه.همین دیروز یه ترس و استرس کشیدم.بازمیگم چیکارکنم سرکلاژ بشم یانه 

عزیزدلممممم چقدر برات سخت بوده حتما 

فکر میکنم خوب باشه 

ای وی اف کرده بودی ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دوقلو داری سرکلاژ کن خیالت راحت شه. سرویکس بالای ۳۰ خ‌به اما شما رو مرزی و دوقلو باید مواظب باشی.منم دوقلو باردارم ان شالله به سلامتی فارغ شیم

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2456

عزیزم زیر ۳۰ سرکلاژ لازمه..انشالله که نی نیات سالمن..سرکلاژم دکترت با توجه به چند قلوییت تشخیص میده..

زن ها پیچیده ترین موجودات جهان هستند..خدا باید خیلی نابغه باشه که همچین موجوداتی آفریده 😊

بعد از سرکلاژ هم استراحت کن نی نیا از همه چی مهم ترن.به کارای خونه و‌.. هییییچ کاری نداشته باش فقطططط خودت و بچه ها در اولویت بذار

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
عزیزدلممممم چقدر برات سخت بوده حتما  فکر میکنم خوب باشه  ای وی اف کرده بودی ؟

اره گلم خیلی سخت بود.ولی فکرمیکنم تصمیمم درست بود چون خطرداشت وامکان زایمان زودرس وسقط همه زیاد بود.به همین خاطر یکیشونو حذف کردن دیروز.اره ای وی اف کردم گلم

عزیزم دوقلو داری سرکلاژ کن خیالت راحت شه. سرویکس بالای ۳۰ خ‌به اما شما رو مرزی و دوقلو باید مواظب با ...

سرکلاژ درد داره ؟من ۱۰ سونو ان تی دارم 

تا الان همش استراحت مطلق بودم 

اگه سرکلاژ هم بشیم بازم همش استراحت باید بکنیم 😭

ولی اگه برای سلامتی بچه ها اگه لازم باشه حتما انجام میدم 

درد داره ؟با بیهوشی هست ؟هزینه اش چطوره ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2714

من یه قلو با 30 به بدبختی کشوندم لب مرزه دیگه باید تقریبا استراحت مطلق بشیرو سک س تعطیلرپله تعطیل دور دور تعطیل و هفته ای یه پرولوتون بزنی ماهیای بالا ترم بهت ایزوپرین میده بچه تحرکش کم بشه وول نخوره 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
اره گلم خیلی سخت بود.ولی فکرمیکنم تصمیمم درست بود چون خطرداشت وامکان زایمان زودرس وسقط همه زیاد بود. ...

عزیزدلم منم ۳ تا انتقال دادن 

خدا صلاح دید و دوقلو باردارم 

اگه ۳ تا میشد خیلی سختم میشد 😔😔ولی هماتوم دارم و استراحت مطلق 

کلا ماها بارداری سختی داریم 

سرکلاژ درد داره ؟من ۱۰ سونو ان تی دارم  تا الان همش استراحت مطلق بودم  اگه سرکلاژ هم بشی ...

من سرویکسم خوب بود سرکلاژ نشدم اما امثرا استراحت میکنم و خیلی مواظبم.

بیخوشت میکنن یه عمل ساده و سریعه یه ربع طول میکشه، بعدشم باید رعایت کنی لستراحت کنی و چیزی بلند نکنی، 

من یه قلو با 30 به بدبختی کشوندم لب مرزه دیگه باید تقریبا استراحت مطلق بشیرو سک س تعطیلرپله تعطیل دو ...

یعنی با این حساب سرکلاژ بشه ادم خطرش کمتره درسته ؟

من سرویکسم خوب بود سرکلاژ نشدم اما امثرا استراحت میکنم و خیلی مواظبم. بیخوشت میکنن یه عمل ساده و سر ...

دعا کن منم طول سرویکسم خوب باشه لطفااااا😭😘

عزیزم دوقلو داری سرکلاژ کن خیالت راحت شه. سرویکس بالای ۳۰ خ‌به اما شما رو مرزی و دوقلو باید مواظب با ...

اخه عزیزم بدبختی من اینه سرکلاژو میگن تاهفته 14 انجام میدن.ازطرفی ام من همین دیروز حذف قل کردم ویک هفته دیگه تازه باید برم سونو ببینم دوتای دیگه سالمن یانه.تواین یک هفته ام باید استراحت مطلق باشم.میترسم سرکلاژ پشت سر حذف قل خطرناک باشه.ازطرفی شنیدم خود سرکلاژ خطرناکه! حالا فردا باید شوهرمو بفرستم بره پیش دکتر بپرسه.شماسرکلاژ کردی؟

دعا کن منم طول سرویکسم خوب باشه لطفااااا😭😘

عزیزم نگران نباش خدا بهت داده خودش مواظبتونه.ان شالله با استراحت هیچ مشکلی پیش نمیاد.استرس برات خوب نیس گلم

2706