2733
2739
عنوان

حرف بد مامان جاریم در جمع

278 بازدید | 9 پست

امروز یکی از اقوام نزدیک ما فوت شد من تو مراسم تشییع بودم یه دفعه مامان جاریم اومد و با من وخواهرم احوال پرسی کرد یه پشت چشم نازک کرد ورو به خواهرم گفت ببخشید دخترم (جاریم)نیومد من بهش زنگ زدم بیاد ولی گفت زمانی که پدر بزرگ من فوت کرد جاریم(من)شعور نداشتم برم وتسلیت نگفتم الان هم کسی از کسی بالاتر نیست نمیام من گفتم من شرایط بدی داشتم خودش خبر داشت ولی جای یه بار چهاربار زنگ زدم تسلیت گفتم الانم توقعی ندارم از کسی اونم نشست پیش خواهر و شروع به حرف زدن کرد که شما خیلی خوبید وبا خواهرتون فرق دارید و خواهرمم گفت اصلا این حرف نزنید درمورد خواهرم من از شدت عصبانیت این موضوع رو به شوهرم گفتم الان رفته با برادرش صحبت کنه ولی دل تو دلم نیست میگم اشتباه کردم ولی بازم میگم بار اولشون نیست خیلی جاهاپشتم حرف زدن وباید از یه جای جلوشونو میگرفتم حالا موندم چیکار کنم

خوب کردی 

من جا خواهرت بودم میزدم دهنش یچی بارش میکردم بره کلا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر این خاطرت آشناس برام

منم یه بار زن عموی شوهرم اومد دیدن بچه م که تازه دنیا اومده بود. همون جلوی در گفت دخترم گفته من نمیام چون اینا برای بچه من نیومدن منم پامو نمیذارم خونه شون!!!!!!!

حالا خود پرروش بعد از 7 سال اولین بار بود میومد خونه ما. توقع داشت طبق کشی کنم برای دخترش!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728
منم جای جاریتون بودم نمیومدم . نیازی نبوده مادرش بیاد ولی حالا که اومده نباید این حرفارو میزد

عزیزم مادرش به خاطره من نیومده بود پسر اون مرحوم دوست صمیمی شوهرش بود ودرواقع منتش رو سر من گذاشت اونم تو جمع

2738
عزیزم مادرش به خاطره من نیومده بود پسر اون مرحوم دوست صمیمی شوهرش بود ودرواقع منتش رو سر من گذاشت او ...

آهاان خب اینو اولش نگفتی . 

شماهم اهمیت نمیدادی ، میگفتی هرکی میاد به حرمت صاحب عزا میاد.