2737
2734
عنوان

کلاس خوانندگی برای خانوم ها تو ایران وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3268 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دختر من میره هم سنتی هم پاپ هم کلاسیک هست اگه تهران هستی برو اموزشگاه اسماعیلی تو سهرودی هست&nbs ...

دورش چقدره 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
چیه دورش چقدر زمان میبره 

دوره سولفژ برای اینه که گام صداتو تشخیص بدن و متناسب با اون تارهای صوتی و حنجرتو تقویت کنه که بتونی بهتر آواز بخوتی با لستفاده از گرم کردن صدا و خوندن نت ها در گام بالا و پایین بستگی به شخص داره که چقدر پیشرفت کنه تو اون‌دوره 

2731
من اصفهانم هست چند سالته؟ برو ساز یاد بگیر،استاد کلاس بهت معرفی میکنه

چه سازی برم 

۲۶ .دیر نیست ؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
دوره سولفژ برای اینه که گام صداتو تشخیص بدن و متناسب با اون تارهای صوتی و حنجرتو تقویت کنه که بتونی ...

خب حدودا نمیدونی چقدره ؟ 

2738
مگه میشه درمورد موسیقی بگی چقدر طول میکشه الان دختر من ۳سال داره میره تازه استاد گفته میتونی یه گروه ...

خخخخ چقدر طولانی 

هرروز میره کلاس؟

چه سازی برم  ۲۶ .دیر نیست ؟

باید زودتر شروع میکردی ولی اشکال نداره

ساز بین الملل،مثل گیتار ویولن پیانو

گیتار راحت تره

نمیخوای ساز یاد بگیری اساتید ساز شهرتون سوال کن تا کلاس  معرفی کنند

مگه میشه درمورد موسیقی بگی چقدر طول میکشه الان دختر من ۳سال داره میره تازه استاد گفته میتونی یه گروه ...

اره موسیقی اموزشش همیشگیه منم هم‌گروه کر بودم هم‌سنتور میزدم مدتها طول کشید