2733
2734
عنوان

جلل الخالق چیکارش کنم؟

695 بازدید | 73 پست

شیر خریده بودم جوشوندمش دو روز تو قابلمه بیرون از یخچال موند الان بوی دوغ میده خراب شده آیا؟

نظرتون چیه میشه باهاش ماست درست کرد؟😐😂

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

نه دیگه

اونو بریز دور

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا بريز دور فاسدشده

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
خو دوروز شیر رو بیرون گذاشتی برای چی؟ تورو خدا هدفت از این کار چی بود😂

خونه تکونی دارم پریشب گذاشتم جوشید گفتم بذار بریزم ظرف بذارم یخچال شوهرم نذاشت گفت نمیخواد فردا میزاری دیگه دیروزم درگیر بودم امروز دیدم اینطوری شده🙊

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706