2733
2739
عنوان

مامانم همش ازم طلبکاره😒

1129 بازدید | 23 پست

هرموقع چیزی بلد نباشه باید براش ویدئو بگیرم یادش بدم هرموقع سوال داره باید دوسه تومن شارژ حیف کنم که بهش یاد بدم حالا امروز بچم خورده بود به تیزیه سرامیک لپش کبود شده بود من زنگ زدم بهش میگه قسطامون عقب افتاده اعصابمون خورده انگار شوهر من صاحب بهترین هولدینگای کشوره من هیچ مشکل مالی و فلان ندارم اونا که میگن مادره برید تاپیک قبلیامو بخونید بعد بگید دوساعت دیگ پیام میده اینستارو فلان جاشو چکنم بخدا میبینم نمیفهمه چی میگم با رسم شکل یاد‌ش میدم خیلی زور داره اینجوری رفتار کنه🤯

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

مادرته گلم یه زمانی هم ایشون زحمتتو کشیده به تمام سوالاتت با دقت گوش داده و جوابتو داده برای مادز تر چی کنی کمه

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
مادرته گلم یه زمانی هم ایشون زحمتتو کشیده به تمام سوالاتت با دقت گوش داده و جوابتو داده برای مادز تر ...

گفتم تاپیک قبلیمو بخون که گفتم مادرم اینا عروسیم نیومدن کامل کامنتامم بخون تا اخر بعد متوجه میشی

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکل مالی شما نداری یا مادرتون

مامانم هرموقع بهش زنگ بزنم همش بهونه میاره بیرونم فاطمه مریضه اومدم مهد فاطمه اومدم فلانجا گیر و گور مالی داریم اعصابم خورده اما اون زنگ بزنه من جواب ندم سریع پیام میده بی صاحابتو جواب بده ج ن  د ه فلان فلان

ببین تا خودت نخوای مامانت عوض بشو نیست

خودتو درگیرش نکن. هی بگو باشه بعد برات توضیح میدم از ۴ بار سه بارشو بپیچون. زنگ زدنتو کم کن کوتاه حرف بزن. مامان منم همینطور بود یعنی یه وضعی ولی کم کم درست کردم

من خدایی دارم مهربان تر از حد تصور🌼🤲
خب یبار حضوری بهش یاد بده

😐عزیزم شما چرا متوجه نمیشی میگم همش ازم طلبکاره من نمیتونم بهش بزنگم مشکل داشتم 

اون انتظار داره همه جوره ساپورتش کنم

2738

تاپیکات رو خوندم

خیلی انتظارات بالایی داری از خانوادت دوم سوم راهنمایی گوشی گرفتن فقط فلان قدر کفش خریدن و...

منم عین شما ولی عاشق خانوادمم هر سوالی داشته باشن با جون و دل جواب میدم تا بگه بیخیال دیگه با خنده

در هر صورت مادرتونه یه سری وظایف دارید راجبش از نظر من که خب چندتا سوال ج دادن و درد و دل کردن و غر زدن مادر رو گوش دادن از نظر من چیزی نیست

مامانم هرموقع بهش زنگ بزنم همش بهونه میاره بیرونم فاطمه مریضه اومدم مهد فاطمه اومدم فلانجا گیر و گور ...

وای اخه چرا هر روز دغدغه داری سارا😢

همسر خوب که داشته باشی به کسی نیاز نداری❤️🧿دوست دارم همسرم🧿❤️
گفتم تاپیک قبلیمو بخون که گفتم مادرم اینا عروسیم نیومدن کامل کامنتامم بخون تا اخر بعد متوجه میشی

میدونم حق با شماست ولی هیچ وقت در حق مادر کوتاهی نکن نمیشه که باهاشون‌دربیفتی عزیزم سعی کن رابطتت رو محدود کنی

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

قدر این روزا رو بدون تک تکش.یه روزی دلت نگی کاش بیشتر قدر میدونستم وبغض کنی

خدا مامانتو حفظ کنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

وای اسی رفتم اون تاپیکت ویدیو رو دیدم حالا همش دارم گریه میکنم😔

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای اخه چرا هر روز دغدغه داری سارا😢

😢😢😢😢😢دارم دیوونه میشم یکسره میزنگه قط میکنه بعد فحش میده زنگ بزن ولی هرچی میزنگم مشغوله داره بهم میزنگه میگم دو دقه صبر کن بذار بوق بزنه گوشیت 😭😭😭

😐عزیزم شما چرا متوجه نمیشی میگم همش ازم طلبکاره من نمیتونم بهش بزنگم مشکل داشتم  اون انتظار د ...

چرا عروسیت نیومدن؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706