2733
2739

سلام دوستان من  وقتی بچه بودم ابروم شکست و الان یه خط باریک قسمت بالایی ابروم خالیه ک خیلی تو چشمه دائم باید مداد دستم باشه 

کسی کاشت ابرو انجام داده ؟

چطوره؟راضی هستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برای خط شکستگی فیروز کن فقط آون قسمت رو کاشت چرا؟ 

اره ولی شنیدم خیلی درد وحشتناکی داره و باید هر سه ماه اگه اشتباه نکنم تمدید بشه 

من حتی صورتمو با بند و شمع اصلاح نمیکنم از بس بد دردم

2728
اره ولی شنیدم خیلی درد وحشتناکی داره و باید هر سه ماه اگه اشتباه نکنم تمدید بشه  من حتی صورتمو ...

نه بابا یه ذره درد هم نداره تونم در مقایسه با کاشت 😨همکار من کاشت انجام داد کلی کبود شد در حدی که مجبور شد بگه تصادف کردم بسکه اقایان میپرسیدن چه بلایی سرت آومده تازه بعد یه هفته مرخصی 

نه بابا یه ذره درد هم نداره تونم در مقایسه با کاشت 😨همکار من کاشت انجام داد کلی کبود شد در حدی که م ...

واای واقعا ؟؟یعنی اینقد فکرمو درگیر کرده ابروم 

بعضی وقتا مداد پاک شده باشه حتی بچه ها هم ازم میپرسن چرا بالای ابروت ابرو داری

😕😕

2740
واای واقعا ؟؟یعنی اینقد فکرمو درگیر کرده ابروم  بعضی وقتا مداد پاک شده باشه حتی بچه ها هم ازم ...

عزیزم منم چون موها و ابروهام فره ابروم خالی به نظر میرسه فیبروز انجام دادم خیلی طبیعیه اصلا کسی متوجه نمیشه این که با رنگ ارگانیک انجام بدی حدودا هر 4_6ماه نیاز به شارژ داره باعث میشه بتونی رنگش رو عوض کنی و تنوع بدی که خودش یه حسنه بزرگه 

کاشت خیلی قشنگتر و طبیعی تره و دائمی. فکر نکنم درد زیادی داشته باشه ، دوستم انجام داده خیلی خوشگل ش ...

اخه یه ارایشگاهی رفتم میگفت خواب ابرو درست در نمیاد و سیخ میشن رو به بالا

تو دو راهی گیر کردم نمیدونم چ کنم

ازین مداد هاشور ها هم بهم پیشنهاد شده 

گاهی وقتا میگم از همین مداد هاشور ها بگیرم ک دردم نکشم

واقعا نمیدونم

اخه یه ارایشگاهی رفتم میگفت خواب ابرو درست در نمیاد و سیخ میشن رو به بالا تو دو راهی گیر کردم نمیدو ...

باید پیش یه دکتر خوب بری و نمونه کارشو ببینی. اگه کار دکترت خوب باشه خیلی هم عالی میشه‌. 

مداد هاشور که فرقی با مداد معمولی نداره، اونم پاک میشه دیگه !!!

فیبروز درد نداره.من انجام دادم.تازه ۳ماه هم گذشته و هنوز پر رنگه

واقعا؟؟؟من دختر خالم به تازگی رفته کلاسش 

میگف اون خانمی ک زیر. دست مربی بود از درد پا هاشو هی میکوبیده ب زمینو میگفته خیلی درد داره

پس درد چندانی نداره

باید پیش یه دکتر خوب بری و نمونه کارشو ببینی. اگه کار دکترت خوب باشه خیلی هم عالی میشه‌.  مداد ...

اخه یکی از اشناها گرفته بود میگفت با کشیدن دست پاک نمیشه مداد معمولیا یهو میخارونم پاک میشه و زیاد طبیعی هم نیس 

خدا هیچ بنی بشریو ابرو شکسته نکنه😑😑

اخه یکی از اشناها گرفته بود میگفت با کشیدن دست پاک نمیشه مداد معمولیا یهو میخارونم پاک میشه و زیاد ط ...

باز به نظر من کاشت یا همون فیبروز بهتره .

مثلا از حموم میای یا صورتتو میشوری یا از خواب بیدار میشی همیشه هست دیگه .