2737
2734
عنوان

یه سوال مهم دارم خانومای متاهل بیان راهنماییم کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 42 پست

ن نرروووووو اصلا

من اومدم زندگیم داغون کزدن 

ببین اگه سنت کمه سنتی هستی مثل عروس و مادرشوهرهای قدیم 

برو اگه ن نرو 

من خودم دوس دارم کار کنم بیرون مستقل باشم سرم تو زندگی خودم باشه نمیزارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا باهم  بودن ساختمون رو قبول نکن حتی شده ده ستل عقد بمونی

فقط اشتباه ماها روووو تکرار نکن

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

همش بستگی داره به خانوادش 

الان داری میبینی دیگه 

اگه خوبن اذیت نمیکنن کاری به کارت ندارن مطمئن باش صاحبخدنه بودن بهتر از مستاجریه بهت قول میدم تو خرج که بیوفتین اذیت میشین 

اگه رفتی هم از روز اولی یه جوری به سنگ‌بزن که نه تو کارت دخالت کنن نه تو تو کارشون سرک بکشی . دوری و دوستی از نوع نزدیک ❤

🤲خدایا زود بگذره و راحت....
2728

بستگی به خانواده شوهر داره عزیزم من دوسال باهاشون نشستم خیلی خوب بود هنورم دوس دارم خونمون بفرشیم پولو بدیم ب پدرشوهرم بریم طبقه بالاشون مادرشوهرم خیلی خوب بعصیا وقتا جایی گیر کنی یا تنها باشی بخوای جایی بری خوبه دیگه یکی نزدیکت باشه البته بستگی ب خانوادش داره

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

بعنوان کسی که تجربه زندگی با مادرشوهر زیر یک سقف برای یک سال و نیم داره، میگم کار خیلی راحتی نیست باید زبونتو نگهداری و خیلی بهشون احترام بذاری. البته خیلی خیلی به این بستگی داره که آنها هم چه جور آدمهایی باشند

2738

من خودم با پدر شوهرم زندگی میکنم خیلی راضیم بستگی به اخلاق و رفتار خانواده همسرتون داره 

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

بستگی کامل به جنس و ذات خانواده شوهرت داره

من اگر مادر شوهرم یه اتاقم بهم میداد می رفتم پیشش می موندم.خصوصا وقتی بچه ام کوچیک بود.ولی خیلی از دوستامو می بینم مادرشوهر تا گیرشون بیاره سرش توی زندگی شونه

و خدا برای من کافیست.....

عقل حکم میکنه مستقل باش دوری و دوستی حتی الامکان شده یه کوچم باهم فاصلتون باشه جدا باشید اگه قرار به از هم پاشیدن زندگیت باشه خونه به چه دردت میخوره این حرفای کمک حالی و نگهداریم از سرت بنداز بیرون عروس بچه دار شد جرات نمیکنه بچش به فامیل شوهرش بسپاره خداروشکر انقد پرستار و مهد و کودک یار زیاد شده ادم به فامیل شوهر احتیاج نداره به نظر من اگه هیچ وقتم خونه دار نمیشی پیش مادرشوهر نرو

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
خانواده ی شوهرت چجورین ازین مدلهایی هستن که دخالت میکنن یا نه 

نه دخالت که نمیکنن ولی همش نامزدمو میفرستن اینور اونور بیا فلانی رو برسون خونش بیا مارو ببر فلان جا من بیشتر نگران اینم بازم بفرستنش اینور اونور آژانسش کنن منم تنها بمونم

2706