2737
2734
عنوان

اونایی که عملی هستن آیا خونوادشون بهشون گیر نمیدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وااااا خدایااا🤪🤪🤪 من یه بار برا ترمیم ناخنام رفتم دوتا دختر بودن فک کردم همسن و سالای خودمن بعد ف ...

تو دوران مدرسه وکاشت ناخن😁 یادمه من تو مدرسه ناخونامو به دیوار سیمانی مدرسه میساییدم که ناظم گیر نده بگه بلندن🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ چقدر ما مظلوم بودیم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
تو دوران مدرسه وکاشت ناخن😁 یادمه من تو مدرسه ناخونامو به دیوار سیمانی مدرسه میساییدم که ناظم گیر ند ...

دیوار سیمانی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
دیوار سیمانی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اره الان فکرشو میکنم موهای تنم سیخ میشه😂😂

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
علل زیادی داره مثل آمبولی هوا یا چربی، یا ایست قلبی تنفسی ، ولی کلا آمارش خیلی خیلی کمه 

خب اینارو نمیشه تو آزمایش چک کرد؟

آز میتونی بخونی برات بفرستم؟هنو نبردم دکتر نشون بدم اما همه چیز بین حداقل حداکثر عدداش و هپاتیتم نوشته نان ری اکتیو

حله؟

2706