2737
2739

بچه داری؟

اگه بچه نداری نمون نمیگم مردهای دیگه خیلی خوبن و در آینده شوهر بهتر ازین گیرت میاد ولی بنظرم تنها موندن شرف داره به زندگی با آدم خائن

من چندبار تجربه کردم خیانتهاشو البته جنسی نبود شایدم بوده نمیدونم ولی به هرحال خیلی تلاش کردم زندگیمو درست کنم و نگه دارم اما با اعصابی که انقد خراب بود یدبینی که ایجاد شده بود مگه میشدآخرش من آروم و مهربون انقد دیوونه و عصبی شده بودم که خودمو نمیشناختم خودش اصرار کرد جدا شیم منم قبول کردم خوردن قرص و خودزنی رو بهت حق نمیدم ولی کاملا درکت میکنم

بنظرم تا بیشتر ازین آسیب روحی ندیدی جدا شو تازه سنت هم خیلی کمتر از منه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که شوهرم وقتی لپ تاپش جلوشه.ضایه میفمم داره چت میکنه.تو این چت روما ک صداداره هی اخطار میدن برا جواب دادن به چث. صداش میاد من به روی خودم نمیارم اونم فک میکنه زرنگه. خیلی برام جالبه نمیدونه من بخاطر کارم همش تو سایتا هسم و نمیتونه سرم کلاه بزاره.فک میکنه داره با یه بچه زندگی میکنه

2728
بچه داری؟ اگه بچه نداری نمون نمیگم مردهای دیگه خیلی خوبن و در آینده شوهر بهتر ازین گیرت میاد ولی بن ...

نمیتونم تحمل کنم خونه پدر و بخدا روانی شدم از دست اونا شوهر کردم ب ی مرد الدنگ 

2738
ببین من همش بهش شک داشتم ولی اجازه نمی داد برم سر گوشیش تو لبتاب محل کارش تلگرام نصب کرده بوده 

شوهر من اصلا همچین اخلاقی نداره گوشیشم نوکیا سادس از مجازی متنفره خودشم خیلی دوسم داره ب خونوادم احترام میزاره بااونی ک اولین بار ح زده بود زنداداش زندایش بود ک شوهرم مجرد بودنی بش زمیزنه بیا بامن باش دوست دارم بیا خونم واینا شوهرم فشش میده میگ خجالت بکش واینا خودش نامزد بودیم گفتم بد اونموقعه ک دیدم من اساشونو خوندم شوهرم خاب بود گفتم الان میرم دم خونشون و اینا نمیدونم راستو دروغ گفت من دادم بش ک نرم قشنگ طلاق میخاستم  ی هفته کامل افتاد ب پام گربه زاری واقعا خودمم تعجب کردم شوهر من چرااینکارو کرده

مثلا چیکار میکرد که شکت برد بهش؟

قبل ازدواج دوست دختر داشت میدونستم بعد عقد ک بودیم گوشیشو گرفتم دیدم شماره دوست دختر قبلیش توشه خیلی راحت بخشیدم خیلی راحتتتت بعد ی فلش پیدا کردم پره عکس دختر بازم ب راحتی بخشیدم بعد ازدواج اصلا حوصله منو نداشت با کوچیک ترین چیزی کتکم میزد و گوشیش همیشششه کنارش بود و نمی ذاشت برم سرش این آخریا هم میگفت نمیتونم رو تخت بخابم میخام رو زمین بخابم می گفتم منم بیام میگفت ن برو من بعد میام بعد میرفتم میدیم سر گوشیشه هر چی می گفتم گوشیت و بده نمی داد و شروع میکرد ب من تهمت زدن ک خرابی اینا

2706