2737
2739
عنوان

کارایی ک برای عیدانجام میدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 100 پست
عضله های شکمتو سفت کنی دیگ اینجوری نمیشه هرچند زمان میبره باید هرروز انجام بدی حداقل 3 4 ماه طول میک ...

من الان ی ماهه رقصو رژیم دارم پنج دقیقه اینام ورزش سرپا زیاد مشخص نیست ولی نشستنی ک معلومه میخام اون نباشه تا عید شکمم انقد گنده بود انگار شش ماهه باردار بودم عکسم انداختم از یماههو الانش فرقشم میبینم حلقه هم تحمل کنم خوبه اگ بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه کلا عشق خریدشو دارم 🤣 میخوام کلکسیون جمع کنم 😁

منم عشق لباس زیر دارم دست خودم نیس یعنی اگ کل لباس زیرا رو هم بدن ب خودم بازم کمه میرم میخرم 😂😂😂😂 انقد لباس زیر جمع کردم واس تو کمدی🙄 

هی بهم میگن ک نکن فلان تا الان یه ۵۰۰ تومن حساب کردم شده ۲۰ تا سوتین دارم ۴۵ تا شرت.. والا هیچی نیستن ☹ البته یه جا رو میشناسم ک لباس زیر مناسب میده و خووووشگل ست خیلی خیلی خوشگل ۸۰ تومن. شرت مدل دامنی ک خیلی خوشگلن ۹تومن خودم ۴تاشو خریدم😁😁🤚

چجوریه

باید کلا کربوهیدرات و انواع قند گلو کز و فروکتوز رو از غذات حذف کنی مثل شکلات شیرینی و میوه 

نون و برنج 

حبوبات و آرد و غیره 

به جاش ۸۰٪ از چربی مصرف کنی مثل 

روغن نارگیل و زیتون 

روغت حیوانی 

کره و پنیر های پر چرب 

آواکادو 

و سبزیجات سبز 

گوشت و مرغ و ماهی 

همین. 

توی اینترنت سرچ کن کتوژنیک میاره

من المان زندگی میکنم و دکتر تغذیه بهم پیشنهاد کرده با رعایت رژیم وزنم ۶۹ بود الان شدم ۵۸ کیلو. 

خیلی علمی متابلیسم بدنت رو میبره بالا

اگر دوست داشتی میتونم علمیشم بهت توضیح بدم. 

رویای شما تاریخ انقضا ندارد. نفس عمیق بکشید و دوباره شروع کنید
باید کلا کربوهیدرات و انواع قند گلو کز و فروکتوز رو از غذات حذف کنی مثل شکلات شیرینی و میوه  ن ...

برنجو چربی تنقلات ک نمیخورم ولی میوه میخورم میوه مگ چاق میکنه مرتقال و سیب زیاد میخورم موزم شاید روزی یدونه شایدم نخورم

برنجو چربی تنقلات ک نمیخورم ولی میوه میخورم میوه مگ چاق میکنه مرتقال و سیب زیاد میخورم موزم شاید روز ...

نه توی رژیم انسولین خیلی چاغ نمیکنه. ولی رژیم کتوژنیک یه فاز جدا که خیلی توضیحاتش طولانیه اینجا نوشتم ولی گفت جا نمیشه نشد پست کنم. 

حالا اگه خواستی خصوصی پیام بده کامل بهت میگم چی به چیه 

رویای شما تاریخ انقضا ندارد. نفس عمیق بکشید و دوباره شروع کنید
2738
برنجو چربی تنقلات ک نمیخورم ولی میوه میخورم میوه مگ چاق میکنه مرتقال و سیب زیاد میخورم موزم شاید روز ...

شبا اصلا نباید میوه بخوری کالریش دوبرابر میشه.من باشگا میرم مربی گفته اصلاغروب ب بعد میوه نخورم

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
قبلا زدم شوهرم میگه پول میدم برو دوباره

خیلی درد داره عزیزم 

منم دوست دارم فقط از آمپول میترسم

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
2706