2737
2739
عنوان

عاطیم از خونه مادرشوهرم تاپیک میذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 10632 بازدید | 194 پست
نه عزیزم 

خب چرا نمیرید خونه خودتون

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا روشکر

نمیدونم اختلاف سر چی بوده

ولی گذشته ها رو فراموش کن  و متین و مهربون باش

گذشت داشته باشید 

پای دیگران رو به حریمتون باز نکنید

احترام به خانواده هام خیلی مهمه

حتی اگه ناراحتت کردن به همسرت منتقل نکن 

اصلا اهمیت نده

2731
خدا روشکر نمیدونم اختلاف سر چی بوده ولی گذشته ها رو فراموش کن  و متین و مهربون باش گذشت داشت ...

عزیزم واقعا تمام تلاشمو میکنم

میدونید من و شوهرم که همو بغل کردیم همه چیز فراموشمون شد ولی خانواده هامون خیلی اذیت شدن و فراموش نمیکنن

2740

خییییییییلی خوشحال شدم عاطی 

واقعا خدا صدای دل پاکتو شنید 

برای خوشبختی  همه دعا کن 

الان انگار دوباره  عروس شدی اشتباهات گذشته رو تکرار نکن 

یه مقدارم مطیع شوهرت باش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

واقعا معجزه شد عاطی جون 

با اون رفتارهای غیر اخلاقی مادر و پدر شوهرت اصلن فک نمیکردم اینطوری برخورد کنن 

انشالله که واقعا تغییر بکنن و قدر عروسی مثل تورو بدونن که با چنگ و دندون داری واسه زندگیت میجنگی

درضمن قدر پدر و مادرت رو خیلی بدون 

بخدا اگه من بودم دیگه نمیزاشتم دخترم برگرده 

ولی خیلی خیلی خیلی خوشحالم 👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️