2733
2734
عنوان

مامانا تو رو خدا تب بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 32 پست
ن خراب نیس برای من داغه، الان پا سویه کروم خنک شد 

خداروشکر نگران نباش، من بچم با دماسنج جیوه ای تا ۳۸/۸ رفت باشیاف اومد پایین. دیگه نمیدونم دماسنج جیوه ای رو هم باید نیم بذاریم روش؟ اگه اینطور باشه ک خیلی بیشتر بوده پسرم😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما اب و مایعات بده بخوره.

چون بعضی بچها بخاطر یبوست و کم ابی بدن هم دچار تب میشن.

یکم سیب زمینی بزار روی پیشونیش(یخ نباشه ها)

دعای تب حضرت زهرا رو بخون.

پاشویه کن با اب ملایم و نمک.

حتما حتما لباس کم تنش کن.(لختش نکنیا)

روش رو با یه پتو نازک بپوشون.

شاید داره دندون اسیا درمیاره.

نگران نباش گلم😘

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

شنیدم حرز حضرت زهرا  که تو مفاتیح هست بخونی به گلوی بیمار تبو میاره پایین

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

عزیزم با آب نمک پاشویه کن. کشاله های رون و کف دستا و زیر بغلاش و پیشونیش رو حتما پاشویه کن. تبش پایینه پس عفونت بدنشم کمه. آنتی بیوتیک نداده بهت؟ با استامینوفن خالی که فایده نداره

اگه اینجوره ک دماسنجت خرابه آخه ۵ بذاری روش میشه ۳۷/۲ . ک من بچم در حالت عادی اینه. ولی تو میگی خیلی ...

الان دستمال برداشتم باز داغ شد 

دارم میمیرم چکار کنم 😭

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
عزیزم با آب نمک پاشویه کن. کشاله های رون و کف دستا و زیر بغلاش و پیشونیش رو حتما پاشویه کن. تبش پایی ...

دوتا شربت داده، و چرک خشک کن ولی 12 ساعتی

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2740
وای خوبه اونشب نمیدونستم وگرنه سکته میکردم 😱 پس تب کجا رو باید بگیریم ک درست دربیاد، مقعد؟

تا نوزادن مقعد در حدود چهارسالگی زیر زبون . بعضی کشورا دمای مقعد رو نیم درجه هم کم میکنن. همون زیر بغل رو بگیر نوزاد اذیت نشه بهش اضافه کن. واقعا هم تب ترسناکه

دوتا شربت داده، و چرک خشک کن ولی 12 ساعتی

خب دیگه عزیزم داروهاشم که خوب بوده دکتر. بیماری باید دوره اش طی بشه برای نوزاد هیچی بهتر از شیر خوردن واسه خوب شدنش نیست. خدا رو شکر که تبشم پایینه