2726
عنوان

مامانا تو رو خدا تب بچم

140 بازدید | 32 پست

36.7 با دماسنج دیجیتالی  استامينوفن دادم هنوزم پاهاش داغه چ خاکی ب سرم کنم

الان چند شبه همین ساعت تب میکنه دکترم بردم چرک خشک کن داد 

وای خدا 😭😭😭تبش بالا نره 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تب نیست که ۳۷ و نیم تبه

نیم درجه باید بزاری روش دیگه 

پاهاش اینقدر داغه دستمال میزارم دستمال داغ میشه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2728
زود ب زود چکش کن ۳۶ بالا نیست. نگران نباش استامینوفن دادی کم کم تبش میاد پایین چندوقتشه؟ چندکیلوئه؟

رفته توی 9 ماه. 9 کیلو 

پاشویه ش کن ببرش تو حموم و آب بازی استامینوفن یکم طول میکشه اثر کنه نگران نباش من مادر نیستم

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
ویروس فصلیه دوره داره. دختر من تازه خوب شده

چند وقت طولا کشید عزیزم این الان میشه یک هفته تقریبا 

اگه اینجوره ک دماسنجت خرابه آخه ۵ بذاری روش میشه ۳۷/۲ . ک من بچم در حالت عادی اینه. ولی تو میگی خیلی ...

ن خراب نیس برای من داغه، الان پا سویه کروم خنک شد 

اگه تبش بالا بود شیاف استامینوفن ۱۲۵ بزن

دختر شمام هی قطع میشد باز میومد 

چند وقت طولا کشید عزیزم این الان میشه یک هفته تقریبا 

یک هفته تقریبا. تبش یهو شد ۳۹.۵ بردیمش اورژانس بیمارستان کودکان لختش کردن. داشتم دق میکردم اخه خودم سابقه تشنج دارم تو بچگی.

خداروشکر الان خوبه

2706