2733
2739
عنوان

طلاق گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3303 بازدید | 221 پست
همینطوره .دوسه ماه آخر هفته ای یکبار میومد بهم سر میزد هربار سرتا پا لباس نو میخرید.میگفت دوستام بهم ...

منم دوران بارداری حساسی داشتم خونه مادرم بودم.. اما شوهرم ظهرا و موقع خواب همیشه بود‌ کنارم

الانم بچم 8 ماهشه خیلی زیاد خونه مامانم میام و شبا هم گاها همه با هم میمونیم

اما خیلی پیش میاد عصرها خونه نباشم

شوهرمنم اخلاقش و میل و رغبتش ب من تغییر کرده 

دیگه شبها کنار بچم میخوابم چون خروپف اون نمیذاره بچه خوب بخوابه... کلا سرد شدیم ولی کلامی خیلی محبت میکنه

منم متاسفانه همش شک توی دلمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته شاید مردا دوران حاملگی شیطونی کنن اما دیگه در این حد ندیده بودم!! ب نظر من ک جادوتون کردن خان ...

آخه بعد از اون ظلمی که درحقم کرد چطوری ببخشمش.یه جوری شده بود که از قیافش میترسیدم انگار از من و خونه وحشت داشت وقتی قهر کرد رفت اصلا دیگه تو خونه نمیومد هرچی میخواستم میذاشت دم در پیام میداد میگفت بیا بردار خودش میرفت.واقعا انگار جادو شده بود

بخدا قسم چندبار زنگ زدم به مادرش و خواهرش التماس کردم گفتم باهاش حرف بزنید برگرده خونه الکی گفتن باش ...

اسي قبل بچه دار شدن رابطتتون چطور بود ؟؟

رابطه خوب كه به همين راحتي بهم نميخوره؟؟

از حق و حقوقت چي ازش گرفتي؟؟

وزن شروع 
2728

ای بابا تو چقد ساده ای ....  نباید انقد زود توافقی جدامیشدی باید هر جوری شده ی پول از خانوادت میگرفتی صورت و لباتو پروتز میکردی موهات رنگ میزدی مزه میکاشتی ابروهات فیبروز میکردی لاغر میکردی شکمتو جای بارداریتو عمل میکردی خلاصه یه خرج هنگفت داشت ولی شوهرتو از دست نمیدادی هنوزم دیر نشده تا فرصت رجوع دارید اینکارارو کن بگو هنوز از لحاظ شرعی میتونیم با هم باشیم و رابظه داشته باشیم براش لوندی کن بشین باهاش نوشیدنی بخور و جدبش کن 

عزیزم خدای شما هم بزرگه فقط حصانت بچه رو ایکاش کامل میگرفتی.بچتم که بزرگتر شد برو سرکار مستقل شو شو ...

هرکاری کردم حضانت رو نداد.بچم چند روز اول بخاطر اینکه آب آمنیوتیک رو خورده بود بستری شد.شوهرم نزدیکش نمیومد میگفت میمیره.آخه من یه زایمان زودرس هم داشتم و بچم بعداز دوماه اخرش فوت کرد.فکر میکرد این بچه هم میمیره اصلا نزدیکش نمیشد.بعد که فهمید من نقطه ضعفم حضانت بچه س لج کرد حضانت رو نداد

خدایا خیلی ناراحت شدم تایپکت خوندم اشک تو چشام جمع شدبخدا تروخدا قوی باش به خاطر بچت الههی دلت اروم بشه گلم فقط چه زود طلاق گرفتی بازم توافقی یکم زمان میبره مهریت داد بهت 

2740
خدایا خیلی ناراحت شدم تایپکت خوندم اشک تو چشام جمع شدبخدا تروخدا قوی باش به خاطر بچت الههی دلت اروم ...

وکیل گرفت وکیلش آشنا داشت تمام جلسات مشاوره رو بدون اینکه بریم گواهی عدم سازش گرفت کلا شاید دوهفته طول کشید.هرروز التماس میکردم بخاطر بچه اینکارو نکن.قفل خونه رو عوض کرد دیگه منو راه نداد خونه وسایلای خونه روهم نصفش رو برد فقط جهیزیه من موند و سیسمونی بچم.با کلی ذوق سیسمونی چیدم قبل از اینکه حتی بچم اتاقش رو ببینه از خونه بیرونمون کرد.تو برف و سرما با کلی بخیه که همش چرک کرده بود دنبال دادگاه و شکایت بودم هرکس منو میدید فقط اشک میریخت

دقیق اطلاع ندارم الان کارت موثر باشه یا ن ولی شاید الانم دیر نشده،،،اگه کاری میتونی بکن شاید اگه اثر ...

بعداز طلاق پیام داد گفت من خونه خراب شدم بدبخت شدم فکرنکن دارم خوشگذرونی میکنم منم گفتم خوب خودت همینو خواستی خودت اجبار کردی طلاق بگیریم جواب نداد.نمیدونم ولی با بی احترامی هایی که بهم کرد محاله بتونم ببخشمش.خانوادم هم نمیذارن دیگه برگردم.ولی دلم میخواد دعا باطل بشه تا پشیمونیش رو ببینم آروم بشم

وکیل گرفت وکیلش آشنا داشت تمام جلسات مشاوره رو بدون اینکه بریم گواهی عدم سازش گرفت کلا شاید دوهفته ط ...

يهني اين شوهر تو يه ادم عاقل تو دورو برش نداشت كه بهش بگه حداقل بخاطر بچش چند ماه صبر كنه بعد بره سراغ طلاق

وزن شروع