2733
2734
عنوان

طلاق گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3303 بازدید | 221 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم تاپیکتو خوندم وتاپیکای قبلتو دیدم.شوهرت بی دلیل تو دخترتو ترک کرده؟اگه ته دلت دوستش داری بهش زنگ بزن و از اول شروع کن...بخدا جریان تو وشوهرت از من وشوهرم که بدار نیست!،شوهرمن ۱۲ سال با یه زن متاهل رابطه داشت ووقتی من فهمیدم تا خودکشی پیش رفتم‌ولی چون دوستش داشتم بهش یه فرصت دوباره دادم

راستش هم به خونه پدرم دوره و با بچه کوچیک نمیتونم هم کسی نیست اینکارو برام انجام بده.البته دوستام می ...

داداشتم نمیشه تعقیب کنه یا یکیرو بفرسته،داداش من ۲۳سالشه ولی بهش بگم هر کاری برام میکنه

یعنی چی کدوم وکیل بی شعوری گفته چیزی بهت نمیرسه زمانی که شماتقاضای طلاق بدی چیزی بهت نمیرسه زمانی که ...

باچندتا وکیل حرف زدم میگفتن خونه ای که خودش توی اون زندگی میکنه جزو مستثنیات دین حساب میشه و نمیتونی اونو توقیف کنی و فقط میتونی یک چهارم حقوقش رو بگیری که میشد ماهی حدود ۵۰۰یا ۶۰۰.ح ضانت دائم روهم نداد میگفت اگر حضانت بدم یک ریال مهریه نمیدم منم قبول نکردم چون گفتم شاید بعداز هفت سال بچه خودش نخواد با اون زندگی کنه 

2738
خیلی براتون ناراحت شدم یاد خودم افتادم منم دقیقا بعد 8سال زندگی جدا شدم و این خیلی برام سخت بود م ...

خیلی ناراحت شدم خیلی سخته خدا کنه برای هیچکس اتفلق نیفته😞😞😞

بیشرف بوده دیگه.....بچه رو بهش میدادی ..ببین چطوری بزرگش میکنه!

نتونستم بچه رو بدم واقعا برام غیرممکنه.درسته آینده و جوونی خودم به پای دخترم میسوزه اما من درقبال اون مسوولم.اون دختره و بیشتر از پدر به مادر احتیاج داره

عزیزم تاپیکتو خوندم وتاپیکای قبلتو دیدم.شوهرت بی دلیل تو دخترتو ترک کرده؟اگه ته دلت دوستش داری بهش ز ...

اون اصلا نمیخواد برگرده اگرهم بخواد من نمیتونم ببخشمش.بخشیدن این آدم خیلی سخته شایدم غیرممکن.حس میکنم دارم کابوس میبینم آدمی که میگفت عاشقمه به بی رحمانه ترین شکل ممکن ترکم کرد.برای روزای خوبمون دلتنگم و برای بدیهایی که کرده داغونم