2733
2734

تاحالا شده شوهرتون انقداذیتتون کرده باشع ک دلتون با کس دگ باشه.شوهرم انقد ب ناموس مردم ظلم کرد ب هیچکس محرم نبودو الانم بازشاید نباشه.یکی میخواس ت زندگیم باشه ک نزاشتم وارد زندگیم بش میگفت دوسم داره ولی من نخواستم باهاش باشم.دلم بااونه ولی نمیخوام ب شوهرم خیانت کنم ولی ی عذابایی بم داده ک هرکی بود بش خیانت میکرد..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه ربی داره عزیزم؟ خیانت اول از همه خیانت به شرف و پاکدامنی خودت و خانوادته! حتی بهش فکر هم نکن! اون یکی که اومده با زن متاهل باشه هم یه حیوون بی ناموس بیشتر نیست!!

برو فکر اصلاح ذهنت باش عزیزم ! مطمئن نباش که از تو بدتر وجود نداره خیلی ها با همه ی بدی شوهراشون میسازن اگر میبینی توانشو نداری جدا شو و ببین ادم خوب گیرت میاد یا اگر میموندی همسرت رو میساختی بهتر بود منتی بر شوهرت نیست.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2731
یچیزایی ک نمیش گف

آقا بگوووووو من کنجکاو شدم خوبی اینجا اینکه که هیچکسیو نمیشناسی راحت میتونی حرف دلتو بزنی.... در ضمن از فکر خیانت بیا بیرون که این روش آدمای نانجیبه 🤦‍♀️

😎🤔