2733
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117075 بازدید | 928 پست
دادخواست طلاق ندادی هنوز؟ منم اموالش و حسابای بانکیشو مسدود کردم بدبختی اینه میگه بچه ها رو نمیخوام ...

وای بزار بچه هات پیش خودت باشه خیالت راحته بیتفتن دست این و اون خدا میدونه چه بلاهایی سرشون میاد خودم دیدم که میگم اصلا ندی بش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بودم بچه ام نداشتم شک نکن جدا میشدم از همچین مردی حیف جوونیت نیس ده سال دیگه که با کاراش پیرت کرد حسرتشو میخوری دیگه چجوری میشه به همچین مردی به عنوان تکیه گاه تکیه کرد تا عمر داری اون عکس جلو چشمته یه پایان تلخم بهتر از یه تلخی بی پایانه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2740
عکس رو نمیدونم که مدرک حساب میشه یا نه اما من کسیو میشناسم که پرینت اس ام اسا و مکالمه شوهرشو گرفت و ...

اونکه بله میشه عزیزم  اما پرینت اس ام اس و تماس نیاز به اجازه داره....خط به نام زنه بوده؟

😭😭😭من هیانت ندیدم ولی خیلی عذاب میکشم بی کسوکارم نمیدونم فرارکنم یاچی خسسستمممممم بخداااا دیگه تحملم سررسیده

عضوقدیمی بودم تاپیکمو ترکوندن چپ چپ نگانکن😒خدایی نترکونین به زور ابجیموراضی کردم باشمارش اومدممم😬😬 تعهد داشتن قشنگه حتی تعلق داشتن اینکه بدونی مال کسی هستی سهم کسی هستی و اونم مال تو حق تو مهم نیس این تعهد امضا بشه تو یه کاغذ پاره اصلش جای دیگه سند خورده توی دلاتون❤💋❤🥰😍
ایموجی رو میبینی اون بالا نوشته ارسال نظر شما بغل ایموجی  یه کادر مستطیل هست عکسو ازاونجا بفرس

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

خانما من عقدم مثل چیییی میترسم از خیانت شوهرم تو دادگاه کار میکنه همه چی بلده وای چقد ترس و استرس داره بنظرم باید هممون امادگی دیدن چنین صحنه های رو داشته باشیم و از طرف بت نسازیم ار هیچکس هیچی بعید نیست

مریض که بشه زن میتونه راحت با دریافت مهریه ازش جداشه به بهانه بیماری

بعد یکیم پیدا میشه تو رو مریض میکنه و ب این بهانه رهات

زمین گرده

باید برا ترمیم تلاش کرد

نشد

اصولی قطعش کرد

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
ایموجی رو میبینی اون بالا نوشته ارسال نظر شما بغل ایموجی  یه کادر مستطیل هست عکسو ازاونجا بفرس

اسکرینشو بالا فرستادم اون پوشه که نوشته عکس مال خوده گوشیه