2733
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
درسته خیانت کرده ولی زندگی و ازدواجم الکی نیس ک تا ب کوچکترین مشکل میخورن زودی دم دادگاه از کجا معلو ...

آدمی ک خیانت بلده بازهم تکرار میکنه.. یعنی اون مرد نمی‌دونست اگه خیانت کنه زنش بفهمه میره طلاق میگیره زندگیش خراب میشه؟ پس چرا اینکارو کرد؟ الان خدا میدونه باهم کجاها رفتن چیا گفتن چقدر خرج کرده براش.. این بیچاره هم تکو تنها تو خونه.. کی میتونه ببخشه؟ این چیز کوچیکی نیست نمیگه ک برام لباس بخر شوهرم بگه ن اینم پاشه بره دادگاه برا طلاق!! قضیه خیانته هنوز پرو پرو دست بلند میکنه روش 

الان این خانم میتونه درخاست مهریه کنه اگر مهریشو بخاد شاید نوعی تنبیه برای شوهرش باشه؟

اره من همینو میگم تنبه کنش تو همون راه دادگاه پشیمون شده باشه بخواد درست کنه خودشو جمع و جور میکنه الان دادخواست نده ب نظرم چون قبح کارش میریزه ...فقط تلفنی بگه شکایت میکنم ازت بخاطر خیانتت و دیگه نمیخوام طلاق و تمام ج تلفن و تماساشو نده تا بیاد ب التماس بیفته یکبار فرصت بده نشد ادم نشد بده ب همون هرزه ها طلاقشو بگیره ...

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فرض کن بایک همچی ادمی بشینی سرسفره  اوقققققق

دیه اگر مرد ادم بشه اینقد جبران میکنه براش یادش میره انسان جایز الخطاس  شاید فهمید اشتباهش و جبران کرد اگر نفهمید و تکرار کرد پس مشخص هرزه  س و ادم نمیشه و باید تمومش کنه..من خودم تجربه ش رو داشتم ولی بخاطر زندگی حداقل ادم یکبار فرصت و باید بده

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
جرش بده   بعد برگرد سر خونه زندگیت میدونم برمیگردی ولی جوری پارش کن ک دیگه نتونه واسه با کسی ...

فک کنم قرصی چیزی باید بهش بخورونه تا کلا از حال و هول بیوفته ها 

راس میگم من فیلم ترکیه دیدم زنه رفت پیش دوست دکترش که خانم بود گفت چیزی بده تا مدتها مریض بشه بیمار بشه خونه نشین بشه حتی نتونه شاشو نگه داره ی داروی مخرب یک ماه که بهش داد مرده کلا قاط زد این زنم همیشه ارایش میکرد میرفت بیرون حرصش میداد بعد یک سال قرصارو قط کرد و اون مرده دیگه ادم شد

بخدا کلا دستام بی حس شده بود فشارم افتاده بود.زورمم نمیرسید التماسش کردم نزنتم. 

عزیزم اگر برگشتی . تعهد ثبتی برای حق طلاق . حق تعیین محل سکونت . حق اشتغال هرچی به ذهنت میرسه ازش بگیر

نبخشش این مردا خیلی پررو شدن سنی نداری خودتو حروم مرد خائن کنی

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
ببین مردی که اهل خیانت تو ذاتش باشه آدم نمیشه فقط با فرصت جریه تر و پررو تر میشه این تجربه 27 ساله م ...

عزیزم من یک دخترم دارم شوهرم خیانت کرد و ۳بار بهش فرصت دادم ولی ادم نشد و طلاقمو گرفتم ..ولی دختر خاله م شرایط منو داشت شوهرش اشتباهش پی برد و خودشو جمع و جور کرد و زندگیشو درست کرد الانم مطیع خانومشه ک الان دختر خاله م دیگه یادش رفته اونم پایبند زندگیشه شوهرش اسی هم ممکنه مثل شوهر من هرزه باشه و ادم نشه یا میتونه مثل شوهر دختر خاله من خودشو جمع و جور کنه وپی ب اشتباهش ببره از کجا معلوم دوباره ازدواج کنه اون مرد هم مثلا خطا کرد باز بره دنبال طلاق همش ک باید دم دادگاه باشه ک ...یکبار فرصت بد نیس واسه هرزندگی 

نه ندارم. خسته شدم بخدا چجوری ثابت کنم مگه به این راحتی طلاق میدن میترسم طلاقمو ندن

یک مدت خونه بابات بمون گوشیتم خاموش کن بذار زمان بگذره بهتر فکر میکنی چیکار کنی 

هیچ چیز بعید نیست
2706