2752
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117128 بازدید | 928 پست
خیانت کرده   ببین یک مرد اگر بهترین موقعیت عالمم داشته باشه اگر بره تو بغل کس دیگه من یکی که ...

درسته خیانت کرده ولی زندگی و ازدواجم الکی نیس ک تا ب کوچکترین مشکل میخورن زودی دم دادگاه از کجا معلوم ازدواج بعدیشم خیانت نبینه همون اول کار بره باز دادگاه ادم باید فرصت بده هر ادمی اشتباه میکنه ...خیانت کار خیلی زشت و کثیفیه ولی میتونه تنبیهش کنه و برگردونش ب زندگی زرتی ک ب طلاق فک نمیکنن ...ادم یکبار فرصت میده نشد تمومش میکنه 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خاله من همه راه هارو رفت اخرش طلاق شد اینحور مردا از اونجای ننشون کج دراومدن

میگم یکی میفهمه اشتباهش رو جبران میکنه مثال زدم خودمون رو ولی یکی ن ذاتش کلا کثیفه ادم نمیشه ...پس یکبار دیه اسی فرصت بده شاید درست شد نشد اونجا کلا تمومش کنه یکبار فرصت برای زندگی ادم خوبه 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

سلام عزیزم . پیشنهاد اولم اینه حتما برو پیش یکمشاورکار بلد .دوم اینه شوهرت رو قانع کن بیا  .سومم اینه که اگه طرف راضی نشد که بیاد ببین از کاری که کرده پشیمون هست یا نه .تو تهدید لازمو بهش بکن اما یک فرصت دیگه هم بهش بده بیک چیکار میکنه .این مدت زمان حدود شش ماه باشه  بعدش اگه تکرار نشد که هیچی اگه شد تو شیش ماه دم روابط جنسی و محبت امیزتو باهاش محدود کن ببینچی میشه . تو شیشی ماه بعد اگه طرف درست نشد امادگی کسب کن برای طلاق .الان انها پیشنهادم فرصت دادن به طرفت و مراجعه به مرکز مشاورس . این هارو هم از رو هوا نگفتم حقیقتش رشته ی من مشاورس

درسته خیانت کرده ولی زندگی و ازدواجم الکی نیس ک تا ب کوچکترین مشکل میخورن زودی دم دادگاه از کجا معلو ...

ببین مردی که اهل خیانت تو ذاتش باشه آدم نمیشه فقط با فرصت جریه تر و پررو تر میشه این تجربه 27 ساله منه! نمیدونم تو چن سالته! خیانت هم مسئله کوچیکی نیس....ولی در عین حال نظر شمام محترمه عزیز دلم  

عکس و چتاشو نشون دادگاه دادی؟

اره بردم دادگاه دادم دست قاضی ...نگا کرد یک حالی گرف ازش من حالم جا اومد بعد طلاقم کلی اومد التماس ک خام بودم گفتم برو بابا اون ۳بار فرصتی ک دادم باید ازش استفاده میبردی ...

جرش بده  

بعد برگرد سر خونه زندگیت

میدونم برمیگردی

ولی جوری پارش کن ک دیگه نتونه واسه با کسی جز تو بودن قدم از قدم برداره

برای سلامتی تو دلیم ی لبخند بزنین لطفا😊😍😘سلامت اومد بغلم شکر خدا🥰
2706