2733
2734

۴ماه پیش سقط داشتم تو ۱۳ هفته که نگو ۷ هفته رشد متوقف شده قلب ایست کرده نفهمیدم .حالا میترسم همون ۷ هفته اینام همون لکه بینی و کمر درد و ...اینا رو دارم فقط فرقم با اوندفعه تهوع و ویار و اوق زدنه که اندفعه دارم اوندفعه نداشتم .

چقدر میشه بهش دل خوش کرد؟

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب مقدار زیاد دل خوش کن

چون هورمون بارداری داری تهوع داری

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2728
ان شاءا.. که نینی حالش خوبه بد به دلت راه نده

ان شاالله همش میگم برم سونو ولی زوده هفته پیش بودم .میگم یه کم درد کمرم مثل پری درد میگیره اشکال نداره؟

2738
ان شاالله اوق میزنم حالم بد میشه انقدر خوشحال میشم خدا رو شکر میکنم

دقیقا منم اوایل ی روز ک تهوع داشتم ب شوهرم غر میزدم

روز بعد و تهوع نیود ی چشمم اشک ی چشمم خون

دوباره فرداش ک تهوه داشتم پامیشدم قر میدادم خخخ

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
به پشت بخواب خیره شو به شکمت ببین نبض داره شکمت؟

دییییدم چه چیز باحالی گفتی😍😍😍😍واقعا این نشونه خوبیه یا همیشه غیر بارداریم شکم اینجوری نبض میزنه

دییییدم چه چیز باحالی گفتی😍😍😍😍واقعا این نشونه خوبیه یا همیشه غیر بارداریم شکم اینجوری نبض میزنه

نه بابا مگه شکمت قلب داره که نبض داشته باشه فقط وقتی نبض داره که یه بچه با یه قلب سالم‌توش هست من عزیزم وسواس فکری دارم رفتم پیش دکتر گفتم‌همش فکر میکنم بچم چیزیش شده و دیگه نیست...اونم گفت تا هفته ۱۸ میتونی به پشت بخوابی و ببینی قلبش میزنه ولی از هفته ۱۸ به بعد به پشت خوابیدن مضره

نه بابا مگه شکمت قلب داره که نبض داشته باشه فقط وقتی نبض داره که یه بچه با یه قلب سالم‌توش هست من عز ...

چه خوب بهم گفتی خدا خیرت بده همیشه همیشه میزنه شما امتحان کردی؟

2706