2737
2734
عنوان

ورود متاهل ها ممنوع🚷 فقط دخترای مجرد بیان😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5997 بازدید | 317 پست
شش ماه پیش تقریبا،شایدم بیشتر کارمند دانشگاه بود خیلییی ار خود راضی بود،تا نشست گفت چقدر حرف و تظر ...

چی جواب دادی بگو یاد بگیریم همچنان سینگل بمانیم😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یخ خواستگار داشتم ۳۰ سالش بود نمایشگاه ماشین داشت وضعش اکی بود.همین که خودم نمیخوام ازدواج کنم سنم کمه هم اینکه مادرش خیلی پرو بود میگفت اول خدا دوم پسرم انقد تعریف میکرد حالمون بهم خورد هی میگفت پسرم چندتا شاسی بلند داره خیلی پولداره اینا حالا خودش میرفت تو بازار سبزی میفروخت 😑😑😑😑😑

۶ماه پیش😂

ردش نکردم در آستانه نامزدیم😂

ولی مجرد محسوب میشم دا😜

تو زبان آذری..وقتی دو نفر خیلـــی به هم میان میگن که خدا^^خدا خاک اینارو از یه جا برداشته^^خیلـی تشبیه قشنگیه😍^^^^^^^^سنی سویرم جانیم
2740

من تو یکی از تاپیکام نوشتم پسر خوبی بود اما چون دو تا خواستگار تو یک هفته برام امد نمیدونم چی شد جوگیر شدم هر دو رو رد کردم ای خواهر میدونی اینا چجورین همراه میان همراه هم میرن😒

آخری دیشب بود😂

ازدواجی نیستم😐😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
شش ماه پیش تقریبا،شایدم بیشتر کارمند دانشگاه بود خیلییی ار خود راضی بود،تا نشست گفت چقدر حرف و تظر ...

پسره از خود راضی😐فکر میکرده میخا خدمتکار بگیره😂😂😂

این وقت شب و کار 😓 تا الان سر کار بودم 😩

خواستگار داشتی مگه😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...