2737
2734
عنوان

توراخداراهنمایی کنید

113 بازدید | 11 پست

بچه من سوزش دارم وموقع رابطه هست دردش وسوزش نمیدونم عفونت باکتریا یاعفونت قارچی دکترزنان رفتم ولی خودش کناروایستاد کرد کاراموزش انجام داد ب صورت وحشتناک  بعدم گف چیزی اصلامعلوم نبوددکترم گفت قارچی درصورتی ک چیزی ندیدن

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️

خب برو ی دکتر درست درمون

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دفعه قبل انقدبدبودک دادمیزدم الان میترسم😞

عزیزم بلخره ک چی

خدای نکرده عفونت بمونه خیلی بده

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2740
شک نکن عفونت داری برو حتما پیش یه دکتر دیگه عفونت قارچ مشخصه چرا گفته معلوم نیست 

اخه دکترگفت قارچی بعدکاراموزش گفت اصن چیزی ندیدم فقط ترشح بود دکترم موقعه ماینعه کنارش بودنگاه میکرد

یعنی شما ویزیت دادی که کارآموز معاینه ت کنه و اعتراض هم نکردی؟

خیال کردم خودش میاد خوابیدم بعدش دیدم کاراموزش اخرم سه روز افتادم ب خون ریزی همون لحظه ک ازمطب اومدشلوارم خیس شد هرچی ب مادرشوهرم گفتم میگفت بهترین دکتر