2737
2739

خدا بهم بچه نمیده تنهاییمو باهاش پرکنم هیچ وقت چیزیو انقد نخواستم 

توشهر غربتم کسیو ندارم ی بچه نمیده از تنهایی دربیام

حوصله خونه زندگیمو ندارم

حوصله کارای خونه ندارم بی ذوق شدم حالم داره بهم میخوره از این وضعیتم فقط ی بچه میتونه حالم عوض کنه خدا نمیخوادددددد میخواد عید برم همه بهم زخم زبون بزننن منم ک عرضه ندارم دل بشکنم جوابشونو بدم  میخوام بمیرم ولی از مرگ میترسم حالم بده توروخدا دعام کنید😢😢😢😢همش توخودم میریزم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

انشالله دامنت سبز میشه بچه داری کلی سختی داره  شرطی اینقدر گریه کنه تاپیک بزنی بچه ها نی نی ام همش گریه میکنه چیکار کنم 😇😇💛💜

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

دقیقا مثل من .....ب شوهرم گفتم بیا بریم سفر من حوصله دیدوبازدید ندارم حالا همه هی تیکه میندازن ۶سال شد عروسی کردین و هنوزم نمیخواین

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2738
چند وقته ازدواج کردی؟ چند سالته؟

دیگ داره ۳سال میشه هرکی باما عروسی کرده بچه داره بچشونم بزرگه هی

عزیزم منم ی منتظرم خدا بزرگه ان شاءالله نی نی دار میشی؛ چند وقته اقدامی ؟ مشکلت چیه؟

تاپیک قبلم نوشتم گلم

انشالله دامنت سبز میشه بچه داری کلی سختی داره  شرطی اینقدر گریه کنه تاپیک بزنی بچه ها نی نی ام ...

بخدا من حاضرم سه قلو داشته باشم 

سختیاشم بجونم میخرم

من مجرد بودم بچه های فامیلو من نگه میداشتم دختر عمومو من  اکثرا نگه داشتم خود زن عمومم همیشه میگ بچه رو تو بیشتر بزرگ کردی

دقیقا مثل من .....ب شوهرم گفتم بیا بریم سفر من حوصله دیدوبازدید ندارم حالا همه هی تیکه میندازن ۶سال ...

خیلی سخته خیلی

من اونجوری بدتر میشم شوهرم نمیبرتم جای دیگ 

یه چیزی بهت بگم 

منم شهرغریبم بچه دارم.... 

شما که تنهایی بهتره 

چون واقعا بچه تنها توی شهرغریب خیلی مظلومه نه کسی رو میشناسی نه فامیلی هیچی ممکنه خیلی از اعیاد و روزهای خاص که همه دورهمن تونتونی بری اشکال نداره خودتو یه جور سرگرم میکنی ولی بچهههههه واقعا بهش فشار میاد 

من الان سوال هر روزه دخترم اینه که چرا ما نمیتونیم بریم پیش پدر بزرگ مامان بزرگم 

خیلی همیشع بابت اینکه کسی رو نداریم ناراحته و احساس تنهایی شدید میکنه 😢

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
2706