2733
2734
عنوان

اخه چرا این شوهرا همکاری نمیکنن!! زنیکه پرو!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 26 پست
بگو مسیولیت نمیتونی قبول کنی از طرف همسرت هم این حرفو بزن ...تمام

اره خیلی خوبه ولی همسرم چی اون قبو ل نمیکنه 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب فرقی نمیکنه بازم خوش به حاله اونه چ ن همسرم ظهر که میره دنبال پسرم اون خودشو اویزون میکنه

خب به شوهرت بگو نیاردش والا چقدر پروان بعضیا بگین میریم خرید میریم جای دیگه نمیریم خونه محبور شه خودش بره

2731
خب به شوهرت بگو نیاردش والا چقدر پروان بعضیا بگین میریم خرید میریم جای دیگه نمیریم خونه محبور شه خود ...

مشکل من اینه همیرم پایه نیس میگه اشکالی نداره میرسونیمشون  سوار ما که نمیخوان بشن متوجه نمیشه 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

مگه همسرمو زودتر بفرستم دنبال پسرم

2740
تازه به دوران رسیده ست دیگه 

نه عزیزم پرو از اون روز که منفعتی نداشتیم خودشو چس میکرد حالا.... 

زنیکه پرو میخوام بزنم تو حالش الان بهش پیام بدم رفت امد بچتونو با خودتون ولی خوب فامیلیم نمیخوامم&nb ...

من بودم لصلااا قبول نمیکردم اون موقع ها که باید یه تعارف میزد نزد الان که بنفع خودش هست اینومیگه .بگو ما برناممون مشخص نیست یهو یه روز شوهرم نمیره دنبالش خودم باید پیاده برم یا از همون طرف میریم گردش تا بخوایم بچه شمارو بیاریم دیرمون میشه بهتره خودتون بچتونو ببرید وبیارید.خلاص

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
مگه همسرمو زودتر بفرستم دنبال پسرم

میگم بگو گاها ما بعد از کلاسش میریم بیرون وقت نمیکنیم بچه تورو بیاریم گاها هم شاید خودم پیاده برم بیارمش بهتره هرکی بچه خودشو ببره بخدا اینو بگی عاالیه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸