2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راجع به چی؟ 

اینکه چطور فراموشش کنم؟

اگه سختتع همینجا حرف می‌زنیم 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2731
اینکه چطور فراموشش کنم؟ اگه سختتع همینجا حرف می‌زنیم 

آها ینی هنوز فراموشش نکردی!! اشتباه متوجه شدم، والا من یه بار فراموش کردم، اونم وقتی بود که نفر بعدی وارد زندگیم شد! تجربه ی دیگه ای ندارم، اگه میتونم کمکی بکنم، بگو 

آها ینی هنوز فراموشش نکردی!! اشتباه متوجه شدم، والا من یه بار فراموش کردم، اونم وقتی بود که نفر بعدی ...

اره اینم خوبه ک بایکی دیگه اشناشم کلا فراموشش کنم دیگه نمی‌خوام بهش فک کنم هرسری ک فراموشش میکنم سروکلش پیدا میشه 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
اره اینم خوبه ک بایکی دیگه اشناشم کلا فراموشش کنم دیگه نمی‌خوام بهش فک کنم هرسری ک فراموشش میکنم سرو ...

بهترین کار اینه که غرق بشی توی یه فعالیتی که خییییلی جذبت میکنه و با همه ی وجودت میخوایش

اره اینم خوبه ک بایکی دیگه اشناشم کلا فراموشش کنم دیگه نمی‌خوام بهش فک کنم هرسری ک فراموشش میکنم سرو ...

برای من اتفاقی پیش اومد که با نفر دوم همه چیز خیلی خوب پیش رفت، منظورم اینه که خوشیتو در گرو آشنایی با یکی دیگه نذار، ممکنه اونم خوب نباشه یا هرچی، اگه یه تنهای خوشحال نباشی، تو رابطه ها هم نمیتونی خوشحال باشی یا خوشحالیای موقت داری

2740

من همین الان تصمیم گرفتم واسه خوشحالی این لحظم یه کاری بکنم، الان میخوام بشینم یه کم طراحی کنم که حالمو خوب میکنه

اگه خیلی ناراحتیت طولانی و اذیت کننده شده، از یه مشاور کمک بگیر، من تجربه ی خیلی خوبی از مراجعه به مشاور دارم

بهترین کار اینه که غرق بشی توی یه فعالیتی که خییییلی جذبت میکنه و با همه ی وجودت میخوایش

همین خب چطور آدم بی اراده ای نبودم ولی میخوام ی جرقه بزنم تا به هدفام برسم اگه فکرو خیال دست از سرم برداره 

همین خب چطور آدم بی اراده ای نبودم ولی میخوام ی جرقه بزنم تا به هدفام برسم اگه فکرو خیال دست از سرم ...

تا یه مدتی هست، هی کم و زیاد میشه فکرش، یه روز به خودت میای میبینی اصلن دیگه نیست تو ذهنت