2733
2734
عنوان

کاربران محترم کمک مالی تو سایت ممنوع هست

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 106 پست
ني ني يار اي كاش زدن تاپيك هاي ترسناك جن و روح و غيره رو هم ممنوع ميكردين 

راس میگه این مسعود ۱۴۳ شورشو در آورده اه اه

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستتون درد نکنه منم خواستم بهتون گزارش بدم  خیلی راه ها هست برای کمک بصورت درست و به از طریق س ...

اصلا معلوم نیست راست باشه شاید یک مرد خلافکار بیکار باشه عکس میده نمیدونم چرا زود باورتون میشه بعد یک کاربر جدید هم میاد میگه من میشناسمش بیشتر اعتماد میکنن   

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
ني ني يار اي كاش زدن تاپيك هاي ترسناك جن و روح و غيره رو هم ممنوع ميكردين 

هر کس دوست نداره نره تو این تاپیکا

تو عنوانش مینویسن که باردارا و ترسو ها نیان یا مینویسن ترسناک

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2728
چرا وای فای میشه هک کرد من یه مدت بستمون تموم شد از وای فای همسایمون استفاده کردم😂😂😂

بابا سیخی 4 تومنه کباب 8 تومن نیس  

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
کجایی مگه🤔اینجا خوراکی ۲۲تمنه

اردبیل 

انقققد کباب فروشیای معرووف داریم همشون سیخی سه چهار تومنو خیلی خوووشمزه

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2740
هر کس دوست نداره نره تو این تاپیکا تو عنوانش مینویسن که باردارا و ترسو ها نیان یا مینویسن ترسناک

اره دیگه اون طفلک ها که مینویسن کسی میترسه نیاد تو تاپیک دیگه نامردیه براش گزارش زدن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊