2726

سلام

کجان اون ششصد نفری که تاپیکمو لایک کردن؟

مگه اینجا هر کار دوست دارین میتونین انجام بدین؟ بدون اجازه پول جمع میکنین؟

شمایی که پول میدین چطور اعتماد می کنین؟

قابل توجه کاربری که میگه ماست میدم به بچه ام و پول نداریم گوشیتون رو بفروشین بچه واجب تر هست تا سایت که چند روزه تو سایتین

این خانم شوهر داره خودشم سالمه میخوایین عادتشون بدین به پول راحت و بی دردسر که دنبال کار نرن؟

هر کس پول بگیره و هر کس پول بده قطع میشه 

این تاپیکمو بخونین حتما و حتما طولانیه ولی بخونین و اطلاع رسانی کنین ازتون سواستفاده نشه

به هیچ کس اعتماد نکنین ازتون سواستفاده میکنن مردم رو تنبل بار نیارین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2506465/کاربران-عزیز-کمک-مالی-در-سایت-ممنوع-هست?page=1

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

واقعا پول داره نت بخره پول نداره غذا بخره 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

همون

من میگم ولی میگن پول نت کمه

خب یک سیخ کباب چنده مگه؟ هشت تومان

ولی نی نی سایت پول نت زیاد میبره

هر چند یاد گرفتن میگن از پارک نت می گیریم از همسایه میگیریم و ... ولی هیچ کس مجانی نت نمیده به کسی

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
همون من میگم ولی میگن پول نت کمه خب یک سیخ کباب چنده مگه؟ هشت تومان ولی نی نی سایت پول نت زیاد می ...

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
همون من میگم ولی میگن پول نت کمه خب یک سیخ کباب چنده مگه؟ هشت تومان ولی نی نی سایت پول نت زیاد می ...

سوالی که پیش میاد اینه که نمیشه تبلیغات رو حذف کنین که انقدر حجم نتمون نره؟😐  خیلی زود حجممون تموم میشه

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
سوالی که پیش میاد اینه که نمیشه تبلیغات رو حذف کنین که انقدر حجم نتمون نره؟😐  خیلی زود حجممون ...

نمیشه  

اهان راستی قضیه ی اردو چرا کنسل شد؟     من نون پنیر هم برای خودم اماده کرده بودم

کنسل نشد دخترای خوبی باشین میبرمتون😂

والا مردم چ باعرضه ان ک از شماها پول میگیرن

من عرضه ندارم از شوهرم پول بگیرم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

نی نی یار تاپیکای ترسناکو ممنوع کنین 😵

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
2706