2737
2734

واسه ازدواج خوب و موفق واسم دعا کنید منم سرنمازام واسه حاجات شما دعا میکنم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برات صلوات فرستادم تو هم برام دعا کن چهارشنبه انتقال دارم مادر بشم❤❤❤❤❤ 

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
انشاا... یه ازدواج موفق برات اتفاق میفته بزودی. برای منم دعا کن باردار بشم    

برات صلوات فرستادم عزیزم

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍
2738

ان شاءالله میشی عزیزم توکل کن به خدا اون صاحب همه چی هست

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

انشاا... مادر میشی همین ماه. خانمی بار اولته انتقال؟ مراحلش چطور بود؟ داروهای عوارض نداشت،؟

نمیدونم حس مادر شدن را خدا بمن میدهد یا ...  برای حاجتم صلوات...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم انشالله حاجتروا بشی

خواهش میکنم برا منم دعا کنید حتی شده با یه صلوات😢

ممنون خواهرای گلم

منم سر نماز براتون یه دور تسبیح میندازم😚

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
انشاا... یه ازدواج موفق برات اتفاق میفته بزودی. برای منم دعا کن باردار بشم    

ان شاءالله میشی عزیزم به حضرت علی اصغر متوسل شو

ان شاءالله میشی عزیزم توکل کن به خدا اون صاحب همه چی هست

به خودش توکل کردم انتظار و دارو و درمان و هزینه های مادی و معنویش واقعا سخته اگه توکل نمیکردم تا حالا مرده بودم😢😢😢😭😭😭

2706