2737
2739
عنوان

ازدواج با زن کر و لال...

| مشاهده متن کامل بحث + 4547 بازدید | 96 پست
واااای چه گیر بیخودی دادن😂

بیخود مغر و افکار شماست !

یه فکری به حال خودتون کنید بسیار از فقر فرهنگی رنج می برید .

به معنای واقعی کلمه وقتی میام سایت خارج از این حالات نیست واکنشم       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناشنوا فقط کرو شامل میشه ناشنوا و لال که نمیگن میگن کر و لال

اطلاعاتتون غلطه عزیز کسی که نمیشنوه قطعا قدرت تکلم نداره میگن ناشنوا .کرولال واژه ادمای بی سواد ونفهمه 

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
2728
خیلی کنجکاو نباش

وای چقد خندیدم 

یه همسایه های مامانمم اینطور بودن یه عالمه بچه داس همم کرو لالا عروساو دومادام کرو لال گفته بود جمعه ها که میان همه با ایما اشاره خودشون خرف میزن 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
شما نترسیدی یوقت خدایی نکرده بچه های شمام اینجور شن آخه تو ارث دارن 

چرا میترسم...باید ازمایش ژنتیک بریم حتما قبل اقدام...ولی اونا حاصل ازدواج فامیلین بخاطر همین اینجوری شدن...فامیلای دور مادرشم هستن

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
2738
عزیزم زبان اشاره دارن وجدیدترینشم اینه که لب خونی میکنن.وراحت ارتباط برقرار میکنن

آها

جوابمو گرفتم ممنون

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
ببخشیدا اما اگه دور از جون یکی از نزدیکان خودت این اختلال رو داشت یکی بهش میگفت کر و لال بازم همینجو ...

نه کرولال فحش نیست که

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

اتفاقا چند روز پیش یه زن و شوهر کر و لال دیدیم،البته شوهره کمی میتونست حرف بزنه،جفتشون بسیاااررر خوشگگگلللل

خواهرشوهرم گفت آخی چقد بد،من گفتم اتفاقا خونه ی اینا آرومه نه غر میزنند،نه دعوا ،نه عربده کشی،بچه هاشون از لحاظ روانی سالم ترن و خیلی دوستشون دارن

یکی از همسایه های بابام،شوهره لال بود،۷-۸تا بچه داشت،این بچه ها مثل پروانه دور پدر میچرخیدن،وقتی مرد،بچه هاش داغون،حتی از گریه ی پسراش من گریه افتادم،فک کنم باباشون هیچوقت نتونست زبونی مادر و بچه آزار بده همشون عاشقش بودن😁

چرا میترسم...باید ازمایش ژنتیک بریم حتما قبل اقدام...ولی اونا حاصل ازدواج فامیلین بخاطر همین اینجوری ...

قابل توجهت ک هیچ ربطی به ازدواج فامیلی نداره من دیدم ک میگم ایشالا ک بچه های شما سالم باشم درضمن ازمایش ژنتیک اختلالات کروموزومی و مشخص میکنه و هیچ ربطی به شنوایی و بینایی و .‌‌.. نداره و قابل تشخیص و جلوگیری نیست

چرا میترسم...باید ازمایش ژنتیک بریم حتما قبل اقدام...ولی اونا حاصل ازدواج فامیلین بخاطر همین اینجوری ...

ربطی نداره بالاخره هست حتما آزمایش بده

چه حالی میده....یکی و انقدر دوست داشته باشی که بقیه بهت حسودی کنن❤😘
2706