2733
2734
عنوان

ازدواج با زن کر و لال...

| مشاهده متن کامل بحث + 4547 بازدید | 96 پست
نه مثلا همش که یه حالت نیستن مرده چیزی بخواد چجوری تو اون حالت حال داره دو ساعت متوجهش کنه؟😐برام س ...

عزیزم زبان اشاره دارن وجدیدترینشم اینه که لب خونی میکنن.وراحت ارتباط برقرار میکنن

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه سمعک اینا ندارن ...

از کجا میدونی ندارن 🤔

یه آقایی دیدم تو امام زاده .دیدم چیزی پشت گوشش چسبیدس.جالب شد برام .منم از یه خانمه بغل دستم بود گفتم این چیه پشت گوش اون آقا 

گفت سمعک شنواییه ..ایشون حتمن نمیشنوه .اینو بزاره پشت گوشش .قشنگ متوجه میشع .

2740
اتفاقا خونوادش عاقل بودن و میدونستن دارن چیکار میکنن چون اون خانوم ن میتونه حرفای شوهرشو بشنوه که نا ...

خخخخخخ :)))

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
اتفاقا زن لال خودش یه نعمته، خدا نصیب همه بکنه😂😂😂

واقعا نمیدونم در جواب چی باید به امثال شما گفت کسی که اینقدر بیکاره که ول میگرده بین خانما بیشتر از این ازش انتظاری نمیشه داشت

منظورشون فکر کنم آخ اوخه 😑😐 اونم رو کاغذ مینویسن تا خیال کاربر عزیز راحت بشه 😶😐

نخیر.منظورم چیز دیگه بود

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
ناشنوا فقط کرو شامل میشه ناشنوا و لال که نمیگن میگن کر و لال

ناشنوا کسی که نمیتونه حرف بزنه رو هم شامل میشه 

چون اون شخص چیزی نشنیده ک بتونه صحبت کنه 

اکثر افرادی ک ناشنوا هستن بعد از گزاشتن سمعک و عمل گوش گفتار درمانی میرن و بعد مدتی صحبت میکنن پس لال نیستن ... فقط چون نشنیده ان نمیتونن آوایی بسازن ....

بنظرم عشق اونقدر ارزش داره ک این چیزا ب چشم نیاد

بعدم شاید هزاران برابر عاشقانه تر از مایی ک باهم حرف میزنیم ارتباط برقرار میکنن ... 

2706