2777
2789

دکتر دارابی متخصص زنان و زایمان کارش خوبه؟ تعریفش رو از چند نفر شنیدم.

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیَزانم وِلا😐

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
جانت سلامت عزیز. کی خوبه تو ایلام ؟؟؟ بهم معرفی کنید لطفا

من تحت نظر دارابی بود و فرهنگ هردوشون یک از یک بدترن فرهنگ ک فقط بلده هوار بکشه اخلاق نداره

در حال حاضر تحت نظر جلیلیانم اونم فک نکنم خوب باشه

بنظرم دکتر خوب تو ایلام پیدا نمیکنی اگه شرایطشو داری برو کرمانشا

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
من تحت نظر دارابی بود و فرهنگ هردوشون یک از یک بدترن فرهنگ ک فقط بلده هوار بکشه اخلاق نداره در حال ...

اره میتونم برم کرمانشاه دکتر کرمانشاه میرفتم گفتم اینجا اگ پیدا شه بهتره دو ساعت راه دیگ نیاز نیس برم غریبم اینحا نمیشناختم کسیو😢 ممنونم ازتون لطف کردی بانو 💛❤️

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚