2737
2734
دیگه ترک کردم😁😁

خداروشکر🤲🤲🤲🤲🤗الان دیگه دخمل خوبی هستی 🤗😍😁

میشه برای حاجتم صلوات بفرستید ❤،،،   کاربرقبلیم برای چهارمین باراومدم‌🙂دیگه نترکونیدانصافا اینبارموندم باشماره وایمیل کی بیام 😩
چطوری دندون قبول شدی چراانقد سخته چرا من تنبلم 😕

من درسم دبیرستان خیلی خوب بود عزیزم با اینکه سال کنکور معمولی درس خوندنم ولی بخاطر پایه قویم بود قبولیم .تو 4 سال نفر اول مدرسه و دوم سطح شهرستان  بودم همیشه 

شماهم تلاش کنی حتما موفق میشی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شاءالله 

ممنون گلم. برام دعا کنید❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

@gojira   ریپ نشدی

😅😅😅 چ دختری

من خیلی ترسوام...😐 صبح دستمو بریدم داشتم جییییغ میزدم فقط خون ببینم قش میکنم 😐

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
منم خیلی دوس دارم برام😍 دعا کنید که بشم توانش رو حس میکنم که دارم

منم دوس دارم کنکوریم

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2738
@gojira   ریپ نشدی 😅😅😅 چ دختری من خیلی ترسوام...😐 صبح دستمو بریدم داشتم جییییغ میزدم فق ...

عزیزم❤❤

من بسی سنگ دلم روحیم اینجوریه قبل از اینکه پسرم بدنیابیادهزازتافیلم کشت و کشتارداشتم ازایناکه آدماروسلاخی میکنن فکر کنم زندگیه قبلیم قاتلی چیزی بودم😁😁😁

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
عزیز دلم دلیل نمیشه چون فامیل شما نتونسته فکر کنی بقیه هم نمیتونن من که سوالای کنکور تجربی برام خیلی ...

عزیزم صرفا به دلیل شباهت دیدگاهتون این کامنتو گذاشتم.اتفاقا این فامیل ماهم مهندسیشو از بهترین دانشگاه تهران گرفت و به خودشم مطمین بود که دو رقمی میشه یعنی رتبه ی بهتری از کنکور ریاصیش میاره ولی رتبه اش بیشتر شد با این حال پزشکی قبول شد ولی اونجوریم که فکر میکرد واسش اب خوردنه و چون ریاصی سه رقمی شده اینو یا تک میشه یا دو رقمی ام نبود البته یک سالم پشت کنکور نشست!.واقعا رقابت تو تجربی سنگینتره خب تعداد بالای شرکت کنندگان که خیلیاشون به عشق پزشکی میان و واقعا هم میخونن یکم کارو سخت میکنه .اونجوریم نیست که کسی فکر کنه دیگه ریاصی فیزیکش عالیه پس از کنکور ریاضی بهتر میتونه بیاره

نه دوست داشتم ماما بودم.از بچگی لباسای عروسا رو میزدم بالا ببینم زیرش چ خبره😂😂😂 نشد دیگه قسمت نبود😁

گل به خودی فقط اونجاش که زیر کولر خوابیدی میچسی باد میزنه برمیگرده تو صورت خودت😁
اره  جون عمت کسی که برا پزشکی  میخونه باید انقدر عاشقش باشه تا سختیه خوندن براشو تحمل کنه ...

😐 من 9 سال پیش کنکور دادم و همسر گفت فقط به شرطی میذارم بری دانشگاه که پزشکی قبول شی وقتی قبول شدم نذاشت منم دوست داشتم برم دانشگاه اما فک نمیکردم پزشکیو  قبول شم اصرار کردم نذاشت گفت سال دیگه با هم میریم دانشگاه  منم چون خودم دوست نداشتم پزشکیو دیگه کشش ندادم نرفتم  😐 دلیلی برا دروغ گفتن نمیبینم 😑

هیچ
😐 من 9 سال پیش کنکور دادم و همسر گفت فقط به شرطی میذارم بری دانشگاه که پزشکی قبول شی وقتی قبول شدم ...

شوهرتون چی خونده

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
2706