2737
2734

این ازمایشمه خواهش میکنم اگه کسی میتونه متن زیرشو ترجمه کنه

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم گفته فعالیت پروتئینی دو بار چک شده چون خارج از محدوده بوده. گفته بهتره همزمان با مصرف یه سری از داروها یا در زمان بارداری این تست انجام نشه چون جوابش می تونه اشتباه باشه، بهتره بعد از گذشتن یک ماه از قطع مصرف دارو یا تموم شدن بارداری تست تکرار بشه تا مقدار واقعی به دست بیاد

2731

البته گفته این مقدار در واقع واقعیه ولی به خاطر بیماری یا مصرف دارو یا بارداری ممکنه تحت تاثیر قرار گرفته باشه و اگر انتظار نمی ره این نتیجه، احتمالا به دلیل یکی از ایناس

عزیزم گفته فعالیت پروتئینی دو بار چک شده چون خارج از محدوده بوده. گفته بهتره همزمان با مصرف یه سری ا ...

ممنونم عزیزم

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
البته گفته این مقدار در واقع واقعیه ولی به خاطر بیماری یا مصرف دارو یا بارداری ممکنه تحت تاثیر قرار ...

ینی ممکنه باردار باشم؟

ینی ممکنه باردار باشم؟

نه عزیزم ربطی نداره، لزوما باردار نیستی که. گفته ممکنه خارج از رنج بودنش به اون دلیل هم باشه، گفته برای تفسیر این مورد دقت بشه که مسائل دیگه روش تاثیر می ذارن. دارو مصرف نمی کنی؟ وارفارین اینا؟

2738
نه عزیزم ربطی نداره، لزوما باردار نیستی که. گفته ممکنه خارج از رنج بودنش به اون دلیل هم باشه، گفته ب ...

نه بابا هیچی فقط چند ماه بود سیاه دونه میخوردمم

که خانومه میگفت باعث میشه خون رقیق باشه 

ینی ممکنه باردار باشم؟

نه عزیزم ربطی نداره، لزوما باردار نیستی که. گفته ممکنه خارج از رنج بودنش به اون دلیل هم باشه، گفته برای تفسیر این مورد دقت بشه که مسائل دیگه روش تاثیر می ذارن. دارو مصرف نمی کنی؟ وارفارین اینا؟

نه بابا هیچی فقط چند ماه بود سیاه دونه میخوردمم که خانومه میگفت باعث میشه خون رقیق باشه 

خب وارفارین هم خونو رقیق می کنه دیگه. می تونه به دلیل اون باشه که خارج از رنجه

در واقع این مورد که خارج از رنجه مهنی اش اینه که کمبود پروتئین داری،. گفته اگه داروهای رقیق کننده خون مصرف شده باشه رو جواب این مورد تاثیر می ذاره و بهتره دوباره بعد از یک ماه که دیگه سیاه دونه نخورده باشی ازمایش بدی