2733
2734
عنوان

قرص اورژانسی

85 بازدید | 15 پست

درمورد قرص اورژانسی چه تجربه ای دارین؟ چی می دونین؟ ضرر داره؟ تا چه حد می تونم استفاده کنم؟ پریشب یکی و نصفی خوردم ولی دیشب مجدد رابطه محافظت نشده داشتم و می خوام یکی دیگه بخورم بنظرتون بده؟ الان ۷ ماهه عقدم تقریبا ۷ یا ۸ بار قرص اورژانسی خوردم

سکوت تنها صدای خداست...

وای چرا میخوری می دونی چه عوارضی داره ؟ خب طبیعی جلوگیری کن ، در ضمن قرص اورژانس رو باید کامل بخوری

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

یه راه جلوگیری دیگه انتخاب کن 

تو یه سال فوقش یکی دوبار میشه استفاده کرد 

من یه بارداری با اورژانسی داشتم متاسفانه 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسلی بده من چند وقت پیش خکردم ۱۰ روز بعدش پری شدم و ۷ روز بعد خونریزیم قطع شد ولی الان ۴ روزه لک بینی دارم دل دردم دارم و نباید پشت سر هم استفاده کنی حستبی بهم میریزتت بعدم دوتاشو باهم بخور بلافاصله یکو نصفی چرا خوردی تا چند وقت بعد مصرف نکن راه های جلوگیری امتحان کن خودتو داغون نکن

و خدایی که در این نزدیکیست  
2731

سالی نهایت دوبار من کلا یه بار خوردم هنوز هورمونام میزان نشده از شیش ماه پیش تا حالا خیلی خطرناکه نخور

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من پری شدم هنوزم لک دارم خسته شدم چه مضخرفه این قرص

باز خوبه تاثیر داشته رو شما

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
بلافاصله نخوردی شما؟ من دوتا شو خیلی فوری خوردم

جفتشو باهم خوردم 

کمتر از نیم ساعت بعدش 

اما اثر نداشت

الان چه راهی پیشنهاد میدین؟ دیشب رابطه محافظت نشده داشتم. چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ توروخدا کمک کنید

ی بار قرص خوردی دیگه نخور تا ۱۰ روز یا دو هفته دیگه منتظر پری باش نشدی دیگه بارداری 

لطفا به همسرت بگو ریلکس استفاده کنه

و خدایی که در این نزدیکیست  
2706