2733
2739
عنوان

زایمان با گاز بهتره یا وریدی؟

195 بازدید | 18 پست

بچه ها بی حسی وریدی چجوریه؟کجا میزنن اصلا چی هست؟

کسی با گاز زایمان کرده خوب بوده؟

من مشهدم اگه کشی بیمارستان های مشهد بااینا زایمان کرده خوب بوده بگه و اسم دکترشم بگه ممنون

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با گاز انتونکس بودم ...

راضی بودم ولی اینو بدون تا فول شدن دهانه رحم کاربرد داره بعدش مدقع زایمان و اوج درد دیگه بهت نمیدن ...

نترس بابا میگذره ...

تزریق بی خسی طولانی میکنه زایمانو و ریسک مداخله با ابزار هست برای زائوندن ...خطریه

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2731
من با گاز انتونکس بودم ... راضی بودم ولی اینو بدون تا فول شدن دهانه رحم کاربرد داره بعدش مدقع زایما ...

ممنونم عزیزم وای ترس شبا خابم نمیبره همش تو فکرشم

عزیزم هیچ کاری نمیکنه فقط بایو توش نفس بکشی یکم گیجت میکنه دردت ک کم نمیکنه بدتر میشی تازه

وای خدا دیوونه شدم نمیدونم چجوری دردش کم میشه

2738
ممنونم عزیزم وای ترس شبا خابم نمیبره همش تو فکرشم

منم خیلی می ترسیدم حالا خیر سرم با کلی تحقیق خودم خواستم طبیعی بزام ...

ولی بعدا فهمیدم ترسم از خود زایمان بیشتر و سختتر بوده ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
باید بترسی چون وحشتناکه چرا طبیعی حالا برو سزارین شو طبیعی بخوای حتما برو ی بیمارستان خوب اپیدورال ...

نمیذارن شوهرم نمیذاره مامانم نمیذاره میگن طبیعی 

منم خیلی می ترسیدم حالا خیر سرم با کلی تحقیق خودم خواستم طبیعی بزام ... ولی بعدا فهمیدم ترسم از خود ...

انشاالله همه زایمان راحتی داشته باشن نمیدونم امیدم بخداست فقط

من ک زایمانم طبیعی بود خیلی سخت بود الان بچم چهارماشه هنوز نمیتونم رابطه داشته باشم خیلی درد  د ...

اره منم دقیقا از همینش میترسم نکنه بخیه هات خیلی زیاد بوده تنگ شدی؟یه دکتر برو مشورت کن

نمیذارن شوهرم نمیذاره مامانم نمیذاره میگن طبیعی 

ببخشیدا شوهرت غلط کرده اشتباه من نکن من طرفدار طبیعی بودم همه تشویقم کردن خیلی خوشحال بودم ولی بدترین اشتباه  زندگیم بود خیلی درد داره وحشتناکه قابل توصیف نیست حداقل طبیعی میخوای بیاری برو ی بیمارستان خوب برای خودت ارزش قایل شو من کسی راهنمایی نکرد