2733
2734

سلام. خانما من از پریشب دارم به دخترم ببلاک ar میدم. چون رفلاکس داره. از دیروز ببخشید همش پی پی میکنه.‌یعنی توی ۱۲ ساعت من ۶ باز شستمش.آیا طبیعیه؟ وزن گیری بچه هاتون خوبه؟

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون که جواب دادی‌. واقعا؟ آره شل هست ولی فکر نپیکردم اسهال باشه

چند ماهشه؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
۴۸ روز

شل بودن مدفوعش طبیعیه تو ۴۸ روزگی ولی من حس میکنم ۱۲ ساعتی ۶ بار یه ذره زیاده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
شل بودن مدفوعش طبیعیه تو ۴۸ روزگی ولی من حس میکنم ۱۲ ساعتی ۶ بار یه ذره زیاده

باشه عزیزم. الان به دکترش تماس میگیرم. ممنونم

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738

سلام  شما مریض دکار فروتن بودین؟ میخاستم بدونم به المنی و انعقادی  توجه داره   سرم ای وی جی میده  ؟کدوم بیمارستانا میره  ..  جنین داشته باشیم  واسمون انتقال میده؟

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔