2737
2739
عنوان

مرد متولد کدوم ماه خوبه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31469 بازدید | 788 پست
چون دوست بودیم مطمئنم دوسم داره ولی خب چی میشه کرد😂 حالا من مردادیم خیلی هیجانی و شرور برعکسیم

وای منم اذریم هی من سر ب سرش میزارم ..اون اولش میخنده دو دیقه بعد قاطی میکنه یا داد میزنه یا پوکر من نگاه میکنه 😐یا پامیشه میره اصلا انگار من نیستم

Ça va aller :||||

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهرهمسرم مهر و خیلی مهربون... به نظرم بدترین شهریور 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2728
وای منم اذریم هی من سر ب سرش میزارم ..اون اولش میخنده دو دیقه بعد قاطی میکنه یا داد میزنه یا پوکر من ...

نه شوهر من قاتی نمیکنه خیلییییی خنثی هس و انگار حرفامو خنده هامو نمیشنوه😐بعد میگم چتهههه میگه خب دارم میشنوم چی بگم متم میگم علایم حیاتی از خودت نشون بده🤣🤣🤣

2740
چرا جدا شدید؟

بعد دو سال دوستی که همیشم بی توجه بود بهم بهش گفتم ب خانوادت بگو من میخوای بزارن ما همو ببینیم 

گفت من نمیگم ب خانوادم دلم راضی نی منم گفتم جواب دو سال صبرم این بود بی توجهی تهشم این بگی

Ça va aller :||||
من زنم شهریوریم نمیدونم یعنی مرداش بدن؟!!! اخه من خیلی خوبم شهریوریم💖💖

بهترین دوستم شهریور دختر مهربون و بامعرفتیه. ولی مردای شهریور اطرافم خیلی بد..   

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
بعد دو سال دوستی که همیشم بی توجه بود بهم بهش گفتم ب خانوادت بگو من میخوای بزارن ما همو ببینیم  ...

پس کار خوبی کردی . حروم کردن زندگیت واسه کسی که برای داشتنت نمیجنگه اشتباه محضه. 

خییییلی خوبن شوهر خواهرم دی ماهیه آقاست گله اصلا🌹🌹🌹🌹

مرررسی اره میگه بچمونم دی ماهی شه ببین من چه خوبما ولی اردیبهشتی ک گفتی برادر شوهره منم هست اخلاقش خوب نیس واقعا

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
2706