2733
2739
عنوان

دلم برای پسرام تنگ شده

1168 بازدید | 44 پست

۲۰ روز گذشت از سقط شدن دوقلوهام

دیگه اشکی برام نمونده ک گریه کنم

فقط دلم پره هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت غمش از دلم پاک نمیشه

دلم میخواست براشون برم تخت دوقلویی بگیرم

حتی ب این ک بعد زایمان چجوری بهشون شیر بدم فکر کرده بودم

ب اینکه پرستار بگیرم ب این صورتمو بزارم کنار صورت ماهشون

ببوسمشون ب اینکه با من فقط آروم بگیرن ب من لبخند بزنن

دوست دارم ب یکی این حرفا رو بگم تا گوش کنه اطرافیانم نمیزارن راجع بش صحبت کنم فک میکنن اینجوری ارومترم

درحالی ک اینطور نیست

تو سرم دلم پر حرفه پر سواله 

پر اشک و غمه

دلم تنگ شده براشون الان فقط چند قطره اشک و کلی حسرت برام مونده.......

الهی برات بمیرم 

الهی زودتر خدا برات برشون گردونه 

دو تا پسر دیگه بیاد تو دلت 

واسشون تخت دوقلو بخری 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم توفکرش نرو حتما حکمتی داشته.شکرگزارباش.شایداگه بودن بعدمشکلی داشتن اونوقت چیکارمیکردی.همیشه بایدخداروشکرکنی هم واسه دادنش هم بردنش.

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍

عزیزم.....خدا آرامش به دل بی قرارت بده 

دوباره خدا بهت نظر میکنه و فرزندانی سالم هدیه میکنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

اومدم بگم زندایی منم دوفولو پسرش سقط شدن الان یه دختر ناز داره .اوایل داغون بود .الان که میپرسم حالشو میگه خوبم شکر خدا .شماهم خودتو داغون نکن .سخته ولی خواست خدا بوده متاسفانه .برات آرزوی بهترینارو میکنم🎀

2706